Korwin-Piotrowska o Skrzyneckiej: To estradowa zwierzyna najwyższej klasy

Karolina Korwin-Piotrowska rzadko tak entuzjastycznie wypowiada się na temat gwiazd. Czym Katarzyna Skrzynecka zasłużyła sobie na pochlebne opinie?

Karolina Korwin-Piotrowska zazwyczaj w dość krytyczny sposób wypowiada się na temat różnych celebrytów. Rzadko zdarza jej się wyrazić tak pozytywnie na temat którejś z gwiazd, jednak udział Katarzyny Skrzyneckiej w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zasłużył na pozytywną ocenę dziennikarki. CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA: LUXURIA ASTAROTH MOGŁABY GRAĆ W FILMACH PORNO KAROLINA KORWIN-PIOTROWSKA O NATALII KLIMAS: PRZEKROCZYŁA GRANICE ŚMIESZNOŚCI

- Coraz więcej emocji wzbudza program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". A szczególnie udział w nim Katarzyny Skrzyneckiej. Ludzie są zdziwieni, że ona tyle potrafi. Naprawdę? Może nie jestem wielką fanką jej obecności medialnej, bo ma skłonność do dzielenia się zbyt wieloma szczegółami z życia prywatnego, ale w kwestii jej umiejętności nic mnie nie dziwi. Wszak Skrzynecka to estradowa zwierzyna najwyższej klasy, która śpiewa, tańczy, rozbawia i wszystko to bez zadyszki - napisała we "Wprost". CZYTAJ TAKŻE: KATARZYNA SKRZYNECKA ZACHWYCONA UDZIAŁEM W "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" TATIANA OKUPNIK O WYSTĘPIE KATARZYNY SKRZYNECKIEJ W "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" Co więcej, Karolina Korwin-Piotrowska uważa, że Katarzyna Skrzynecka nadal ma szansę dostać kolejne pięć minut sławy. - Może dojść na naszych oczach do ciekawej sytuacji - po latach pasztet kojarzyć się zacznie fajnie i ktoś wreszcie da pani Katarzynie możliwość regularnego pokazania tego, co umie, na jakiejś antenie. Bo, jak widać, umie sporo, wzbudzając niedowierzanie i autentyczny podziw - dodała Korwin-Piotrowska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×