Korwin-Piotrowska odpowiedziała Skrzyneckiej

Jak było do przewidzenia, Karolina Korwin-Piotrowska zareagowała na zaczepkę Katarzyny Skrzyneckiej.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: SKRZYNECKA: KOMPLETNIE IGNORUJĘ KAROLINĘ KORWIN-PIOTROWSKĄ KORWIN-PIOTROWSKA ZMIENIŁA DODĘ

Przed kilkoma dniami "Viva" opublikowała rozmowę ze Skrzynecką, w której aktorka powiedziała:

 • Akurat Karolina od lat wykorzystuje fakt, że kompletnie ją ignoruję i lekceważę jej żenujące próby wyszydzania i zniesławienia mnie - lub nas - na łamach mediów. Takie osoby określam jako ciężko chore na nienawiść do ludzi. Ten zalew jadu na umysł musi chyba strasznie boleć...

CZYTAJ TAKŻE: KORWIN-PIOTROWSKA O SWOJEJ SAMOTNOŚCI SKRZYNECKA ODCHUDZA SIĘ Z MĘŻEM

Korwin-Piotrowska odpowiedziała w rozmowie z "Na żywo" i zwróciła uwagę, że w swoim programie "Magiel towarzyski" oszczędzała Skrzynecką i od dwóch lat nie wypowiadała się na jej temat, z jednym wyjątkiem - uhonorowano ją z okazji 40.urodzin.

 • Niech poszpera w swojej głębokiej inteligencji, może sobie przypomni - "poradziła" Korwin-Piotrowska.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • suzi (gość)

  A co ona ma do oszczędzania lub nie ludzi. Jakim prawem miesza z błotem każdego, kto jej się po chorą napastliwość nawinie. Jak z wyszydzania ludzi można uczynić swoją pracę. Widać można, ale trzeba być określonym rodzajem taboretu, bo nie wszystkie się nadają. W takiej ilości żółci potrafią "pływać" tylko te, którym udało się dostatecznie schsmieć i na dodatek nie mieć o tym pojęcia.

  08.04.2012 16:09
 • asia (gość)

  Tak dokładnie, zgadzam się. Ta Pani Korwin nie jest wielu osobom znana osobiście, ale manuje od niej mocna wrogośc do ludzi, szczególnie za nią nie przepadam, jak z resztą wiele osób w tym kraju.

  07.04.2012 19:33
 • ktoś (gość)

  Korwin to najbrzydsza stara baba w telewizji, jej chore próby upiększenia się nie dały efektu, psychopatka nienawidząca ludzi, powodem tego jest na pewno zazdrość

  07.04.2012 19:33
 • Wielkanocna Baba (gość)

  Pani Karolina Korwin-Piotrowska, to musi być bardzo zgorzkniała kobieta. Ze sposobu w jaki się wypiowiada i przez to co mówi nigdy jej nie lubiłam, ale teraz nawet mi się jej trochę żal zrobiło. Jeżeli ma w sobie tyle jadu to wydaje mi się, że musi być z jakiegoś powodu bardzo nieszczęśliwa. Biedna.

  07.04.2012 14:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×