"Kości". Będzie 11 sezon serialu

Jeżeli zastanawialiście się, czy powstanie kolejny sezon kultowego serialu "Kości", to rozwiewamy Wasze wszelkie wątpliwości. Prace nad kolejną częścią zaczynają się już na początku sierpnia, a nowy sezon ma pojawić się na ekranach już od 1 październik!

Multimedia

"Kości" to serial o grupie zdolnych antropologów, którzy współpracując z FBI, pomagają w rozwiązywaniu śledztw, kiedy inne metody zawodzą. W rolach głównych możemy oglądać: Emily Deschanel jako dr Temperance Brennan i Davida Boreanaza jako agenta FBI Seeley'em Boothem. Serial "Kości" emitowany jest od 2005 roku i jak się okazuje, cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, skoro stacja FOX podjęła się powstania kolejnego, 11 sezonu serialu.

Zdjęcia do kolejnego sezonu ruszają na początku sierpnia, a jego premiera w Stanach, przewidziana jest na 1 października, tego roku! Obecnie na kanale FOX możecie oglądać 6 sezon "Kości" CZYTAJ TAKŻE: SZÓSTY SEZON SERIALU "KOŚCI" NA FOX. DR BRENNAN WRACA Z INDONEZJI

W nowej ramówce kanału FOX prócz "Kości" powróci także "Jeździec bez głowy". Możemy spodziewać się drugiego sezonu serialu "Gotham". Nowością będą m.in. komedie "The Grinder" czy "Grandfathered" z Johnem Stamosem w roli głównej, a także "Lucifer", serial na podstawie komiksu "Vertigo". Niestety nie zobaczymy już "The Following" czy "The Mindy Project".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×