"Kossakowski. Inicjacja". Kossakowski i cała prawda o rozśmieszaniu [ZDJĘCIA]

Każdy z nas lubi się śmiać. Jednak rozśmieszanie innych to wyjątkowo trudne zadanie. Przemek podejmie się tego wyzwania i jak zwykle nie będzie szedł po najprostszej linii oporu. Przed nami jeden z najbardziej wzruszających odcinków programu "Kossakowski. Inicjacja"!

Multimedia

Dorosłą publiczność spróbuje rozbawić jako wschodząca gwiazda stand up’u . Na Waszych oczach stworzy monolog, który będzie chciał zaprezentować na scenie wyjątkowo wymagającej publiczności.

Czy poczucie humoru Przemka trafi na podatny grunt? Przemek wystawi się też na śmieszność w samym centrum Warszawy i będzie próbował rozbawić przygodnych przechodniów. Jak na niego zareagują?

Na koniec odkryje, że śmiech może mieć także słodko-gorzki smak. Jako Dr Gluten z drużyny „Czerwonych nosków” uda się do szpitala na oddział onkologiczny dla dzieci. W konfrontacji z chęcią dania radości dzieciom śmiertelnie chorym w miejscu, gdzie trudno o radość, a zapomnienie jest przywilejem, zmierzył się z uczuciami, jakich do tej pory nie doświadczył.

"KOSSAKOWSKI. INICJACJA" JUŻ DZISIAJ O 22.00 NA ANTENIE TTV

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×