"Kossakowski. Inicjacja". Przemek Kossakowski w cyrku [WIDEO+ZDJĘCIA]

W najnowszy odcinku program TTV "Kossakowski. Inicjacja" prowadzący show dołączy do trupy najstarszego cyrku w Polsce. Przekona się na własnej skórze jak to wygląda od kulis!

Multimedia

"KOSSAKOWSKI. INICJACJA" W SOBOTĘ, 1 KWIETNIA, O GODZINIE 22.00 NA ANTENIE TTV

Doświadczy, jak ciężko pracują ludzie w tej „instytucji na kołach” po to, żeby usłyszeć gromkie brawa od publiczności. Będzie próbował znaleźć swoje miejsce w tej ogromnej machinie, której głównym zadaniem jest rozrywka dla ludu i rozśmieszanie.

Czy pokona fizyczne zmęczenie, tremę i strach obecny przy organizacji przedstawienia? Jak sobie poradzi z niebezpiecznymi przygotowaniami do występów, podczas których przejdzie próbę ognia i pokona grawitację.

Zaradna dama z Łodzi dba o przedłużenie rodu królików [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W ciągu zaledwie 24 godzin będzie musiał udowodnić, że może wystąpić na arenie. Czy sprosta wyzwaniu? Czy spróbuje swoich sił w akrobatyce, tuż pod kopułą areny cyrkowej? Czy zweryfikuje prawdę o cyrku?

Czy akrobaci i osoby pracujące nad sprawnym przebiegiem widowiska bawią się równie dobrze jak widzowie? Czy podczas ciągłej tułaczki można stworzyć prawdziwy dom? Jakie zadania przygotują dla Przemka artyści? Przed Kossakowskim doprawdy trudna Inicjacja.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×