"Koszmar minionego lata". Kto wystąpi w serialowej adaptacji znanego horroru, którą produkuje Amazon? Znamy obsadę!

Trwają prace nad serialową adaptacją horroru "I know what you did last summer", czyli "Koszmar minionego lata" z 1997 roku. Za produkcję odpowiedzialni są Amazon Studios wraz z Sony Pictures Television. Twórcy serialu niedawno ogłosili skład obsady. Jakie nazwiska padły?

Multimedia

Obsada serialu

Jak poinformowali twórcy serialu "Koszmar minionego lata", do obsady produkcji dołączyli Madison Iseman (znana z filmu "Jumanji: Następny poziom"), Brianne Tju, Ezekiel Goodman, Ashley Moore, Sebastian Amoruso, Fiona Rene, Cassie Beck oraz Bill Heck. Mają rozpocząć pracę na serialem już w tym miesiącu na Hawajach.

Amazon zamówił serialową adaptację filmu "I Know What You Did Last Summer"Zobacz więcej

Autorką scenariusza opartego na powieści Lois Duncan z 1973 roku jest Sara Goodman. Główna oś fabularna została oparta o to, na czym opierał się film o tym samym tytule z 1997 roku: w mieście pełnym sekretów, grupa nastolatków jest obserwowana i śledzona przez tajemniczego zabójcę, na rok po strasznym wypadku, który wydarzył się w noc ukończenia przez nich szkoły średniej. Twórcy nie ogłosili jeszcze, który z aktorów odegra jaką postać, jednak najprawdopodobniej to Madison Iseman została powierzona główna rola.

Pozostali twórcy serialu

Poza byciem scenarzystką, Sara Goodman jest także producentką wykonawczą "Koszmaru minionego lata". Pozostałymi producentami wykonawczymi są Shay Hatten, Neal Moritz, Pavun Shetty, Erik Feig, James Wan, Rob Hackett oraz Michael Clear. Ponadto wiadomo, że Craig Macneill będzie reżyserem i producentem wykonawczym pierwszego odcinka serialu.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×