Koszmar w "Na Wspólnej". Ola zostanie porwana! [ZDJĘCIA]

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" w wakacje Ola Zimińska zostanie porawana i uwięziona w szopie z innymi dziewczynami. Kto i dlaczego porwie Olę?

Multimedia

"Na Wspólnej" nie ma przerwy wakacyjnej, dzięki czemu premierowe odcinki możemy oglądać przez cały lipiec i sierpień. Widzów czekają wielkie emocje.

Marta Wierzbicka w wywiadach zapowiadała, że przed Olą traumatyczne wydarzenia. Aktorka nie chciała jednak zdradzić nic więcej.

  • Wątek, który zobaczą widzowie bardzo mnie poruszył. Właściwie nieustannie o nim myślę. Z jednej strony to dobrze, bo wczuwam się w rolę, z drugiej przenoszę emocje na życie prywatne, a tak nie powinno się dziać. To kolejna historia z moim udziałem, która może być przestrogą dla młodych ludzi. Mam taką nadzieję - zdradziła serialowa Ola w wywiadzie dla "Kurier TV".

CZYTAJ TAKŻE: "NA WSPÓLNEJ". OLA CAŁUJE DANIELA! ZNOWU BĘDĄ RAZEM? PREMIEROWE ODCINKI "NA WSPÓLNEJ" PRZEZ CAŁE WAKACJE W TVN [WIDEO]

W sieci właśnie pojawił się zwiastun wakacyjnych odcinków "Na Wspólnej". Wygląda na to, że Ola zostanie porwana! Zimińska będzie więziona wraz z innymi dziewczynami w szopie. Wszystko wskazuje na to, że pozostałe kobiety nie są bezpieczne. Z ust jednej z nich padają groźne słowa: "Pocięłaś kiedyś kogoś?!"

Kto i dlaczego porwie Olę dowiemy się w sierpniowych odcinkach "Na Wspólnej".

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×