"Kotka" - nowa telenowela z Maite Perroni od 31 sierpnia w TV4

Jesienią 2015 Czwórka pokaże nowy serial rodem z Meksyku, "Kotka". W telenoweli pojawią się piękna Maite Perroni i przystojny latynos, Daniel Arenas. Premiera już 31 sierpnia!

Multimedia

"Kotka" to wzruszająca historia dziewczyny ze slumsów, która na przekór przeciwnościom nigdy się nie poddaje i walczy o siebie i swoją miłość. Esmeralda od dziecka żyje w nędzy, pozbawiona ojca i matki, rodzinnego ciepła i miłości. Nie wie kim byli jej rodzice i co się z nimi stało. Mieszka u oschłej i bezdusznej Rity, która pozostające pod jej opieką dzieci posyła na ulicę, by żebrały i sprzedawały słodycze. Wsparciem dla Esmeraldy jest garstka przyjaciół i mieszkająca w sąsiedztwie Leticia, zwana Jarochą, wrażliwa i pełna radości kobieta, która pomaga jej jak tylko może i stara się ją chronić. Chodzącą własnymi drogami, zawsze z nieodłącznym czarnym kotem, dziewczynkę wszyscy nazywają Zabłąkaną Kotką. Twarda szkoła życia zahartowała ją, ale nie pozbawiła jej wrażliwości, pogody ducha i życzliwości dla ludzi. Ze swoją niezależną naturą i duszą buntowniczki, Esmeralda znajduje siłę by przetrwać trudne chwile i walczyć o swoje szczęście.

CZYTAJ TAKŻE: JESIENNA RAMÓWKA TV4. CO ZOBACZYMY JESIENIĄ 2015 W CZWÓRCE?

Opowieść zaczyna się w chwili, gdy na drodze małej Esmeraldy pojawia się Pablo, chłopiec z zamożnej rodziny, który nie ma w sobie nic z pełnej uprzedzeń mentalności swoich rodziców i kiedy tylko może wymyka się do świata, który wydaje mu się bardziej autentyczny. Pablo i Esmeralda szybko się zaprzyjaźniają i przez lata widują się w tajemnicy przed rodziną chłopaka. Z czasem Esmeralda wyrasta na piękną młodą kobietę, a Pablo na wspaniałego mężczyznę i zaczynają patrzeć na siebie inaczej a ich przyjaźń przeradza się w miłość. Zakochanym wydaje się, że ich uczucie pokona wszystkie przeszkody, ale nie zdają sobie sprawy, jak wiele osób, uprzedzeń, intryg, złych zrządzeń losu i tajemnic z przeszłości stanie na ich drodze do szczęścia.

Serial powstał w 2014 roku. W rolach głównych zobaczymy Maite Perroni, doskonale znaną polskim widzom z emitowanych wcześniej w Czwórce "Zbuntowanych" czy "Nie igraj z aniołem" oraz jednego z najprzystojniejszych latynoskich aktorów, Daniela Arenasa. Premiera w poniedziałek, 31 sierpnia o godz. 16:00 w TV4!

Komentarze

Skomentuj
 • MAŁGORZATA MIEDZIANOWSKA (gość)

  SERIAL ESMERALDY AMOR I KOTKA LA GATA KOTKA I DZIKIE SERCE . UKRYTA MIŁOŚĆ WŁOSKA NAŻCZONA TRIUM

  24.02.2018 13:48
 • MAŁGORZATA MIEDZIANOWSKA (gość)

  FILM ESMERALDA 2019

  16.02.2018 23:19
 • Patrycja krzysztofek (gość)

  To super

  29.11.2015 19:58
 • Patrycja Urbanowicz (gość)

  To nuda

  29.11.2015 19:57
 • robert (gość)

  Fajny ciekawy film

  29.09.2015 20:53
 • mimi (gość)

  Super telka. Oby więcej takich w polskiej tv.

  16.09.2015 22:27

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×