Koty Natalii Lesz i Tomka Torresa ambasadorami nowej stacji 24Kitten!

W związku z wiosenną premierą pierwszego i jedynego na świecie programu telewizyjnego poświęconego w całości kotom 24Kitten ogłoszono ambasadorów tej stacji. Będą nimi koty Natalii Lesz i Tomka Torresa.

Multimedia

Twarzami stacji 24Kitten zostaną Tequila, Kicia i Rudi znanej piosenkarki Natalii Lesz oraz jeden z kotów Tomka Torresa.

  • Bardzo się cieszę, że moje kotki zostaną ambasadorami kanału 24Kitten. Wcześniej nie było takiego programu w ofercie, a już najwyższy czas, aby kotki miały też coś dla siebie - powiedziała Natalia Lesz.

Z kolei Tomek Torres powiedział - Moi znajomi zawsze twierdzili, że mam wyjątkowe koty. Kiedyś wpadłem na pomysł, żeby pokazać je szerszej publiczności, ale nie bardzo wiedziałem jak to zrobić. Kiedy dostaliśmy propozycję od twórców kanału 24Kitten, aby jeden z nich został twarzą programu o kotach, dla kociarzy, po prostu nie mogłem odmówić! Teraz muszę ustalić z moimi pupilami, który z nich podejmie się tego zadania, bo obydwa są świetnym materiałem na gwiazdę.

Stacja 24Kitten to 24-godzinna ramówka, składająca się z pięciu filarów tematycznych: styl życia i zdrowie, historie z życia wzięte, moda, kreskówki i filmy.

Programy, które będzie można zobaczyć antenie 24Kitten to m.in. "Dzień dobry kociaki!", "Koci lekarz", "Koty na zakupach", "Catwalk", "Mój kotek", "Love Cats", "Catbusters", "Fun Cats" i "Cat Idol".

24Kitten - nowy kanał telewizyjny w stu procentach poświęcony najsłodszym stworzeniom na świecie!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×