"Kowalscy kontra Kowalscy". Adamczyk, Gąsiewska, Wawrzecki i Zdrójkowski w nowym komediowym serialu Polsatu! Kiedy premiera?

Plejada gwiazd a do tego ogromna dawka dobrego humoru – tak potrzebnego nam w obecnych czasach! Wiosną zapraszamy na rodzinny serial komediowy „Kowalscy kontra Kowalscy” z udziałem Piotra Adamczyka, Wojtka Mecwaldowskiego, Mariety Żukowskiej, Katarzyny Kwiatkowskiej i Pawła Wawrzeckiego. Na ekranie pojawią się także gwiazdy młodego pokolenia: Wiktoria Gąsiewska, Jakub Zdrójkowski, Patryk Cebulski i Martyna Solska.

Multimedia

„Kowalscy kontra Kowalscy” to porządna dawka doskonałej zabawy. Serial opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko – od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. 17 lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót – do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

„Kowalscy kontra Kowalscy” to genialna gra aktorska, świetnie napisane dialogi oraz trafne spostrzeżenia demaskujące ludzkie niedoskonałości – wszystko to sprawia, że czas spędzony w towarzystwie Kowalskich stanie się fantastyczną rozrywką dla całej rodziny. Ten serial to mnóstwo śmiechu i tyle samo wzruszeń. Niewątpliwym atutem produkcji jest jego obsada. Każda kreacja aktorska została mistrzowsko przemyślana i zagrana.

Adamczyk i Mecwaldowski jak Kargul i Pawlak? Gwiazda nowego serialu zdradza, czego możemy się spodziewaćZobacz więcej

W rolę majętnego Piotra Kowalskiego wciela się mistrz gatunku komediowego, Piotr Adamczyk. Jego serialową żoną Anną jest Marieta Żukowska. Biednego Henryka Kowalskiego gra Wojtek Mecwaldowski, a partneruje mu Katarzyna Kwiatkowska jako Jadzia. Paweł Wawrzecki wciela się w rolę seniora rodu Kowalskich, Zenona. Partneruje im młode pokolenie aktorów. W serialu zobaczymy Jakuba Zdrójkowskiego – po kilkunastu latach powracającego na antenę Polsatu, a znanego widzom z serialu „Rodzina Zastępcza Plus”. Jakub gra rezolutnego Nikodema, wychowującego się w rodzinie biednych. Natomiast młody Patryk Cebulski, wciela się w rolę rozpieszczonego syna bogaczy, Janka - studenta krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. W sercach obu nastolatków zamiesza – Ela, grana przez Wiktorię Gąsiewską. Martyna Solska z kolei gra Dianę – córkę milionera, na zabój zakochaną w Nikodemie. To dla aktorki debiut na telewizyjnym ekranie.

Pierwszy sezon „Kowalscy kontra Kowalscy” liczy 20 odcinków. Serial produkuje Tako Media. Serial na antenę Polsatu trafi w marcu!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Marcin Lewandowski i Klaudia Wojtas (gość)

    Znamy datę premiery nowego sitcomu pt. „Kowalscy kontra Kowalscy”!!! Będzie nim 6 marca 2021, który będzie emitowany w sobotnie popołudnia o godz. 16:15 i 16:45, głównie przed serialem komediowym „13 posterunek”, który został poddany cyfrowej digitalizacji przez Iplę na przełomie 2019 i 2020 roku. Nie tylko ja, ale też moja ukochana, Klaudia, będą oglądać sitcomy „Kowalscy kontra Kowalscy”, „13 posterunek” i „Świat według Kiepskich”.

    31.01.2021 15:51

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×