"Kowalscy kontra Kowalscy". Jakub Zdrójkowski wraca w nowym serialu Polsatu! Co wiemy o bracie bliźniaku Adama? Gdzie jeszcze zagrał?

Jakub Zdrójkowski, brat Adama, wraca do show biznesu! Po krótkiej przerwie młody aktor zagra jedną z głównych ról w serialu Polsatu "Kowalscy kontra Kowalscy". Gdzie jeszcze zagrał? Co o nim wiadomo? Sprawdź koniecznie!

Multimedia

Już niedługo na antenie Polsatu zadebiutuje nowy serial - "Kowalscy konta Kowalscy". Jedną z głównych ról zagra Jakub Zdrójkowski, brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego, znanego z roli Kuby w "Rodzince.pl". Co wiadomo o Jakubie Zdrójkowskim, który zrobił sobie przerwę od show biznesu?

Brat bliźniak Adama Zdrójkowskiego będzie chciał poderwać Wiktorię Gąsiewską!Zobacz więcej

Kim jest Jakub Zdrójkowski?

Jakub Zdrójkowski urodził się 29 maja 2000 roku. Swoją aktorską karierę zaczął od roli Kuby, syna Karoliny i Wiktora w "Magdzie M.", w którą wcielał się przez jeden sezon. Potem zaczął grywać ze swoim bratem Adamem - zagrali bliźniaków w "Rodzinie zastępczej" czy w filmie "Ciacho".

Młody aktor wystąpił także w "Hotelu 52", "Być jak Kazimierz Deyna" czy w serialu "Deserownia". Potem zniknął na kilka lat, a większą karierę zrobił jego brat Adam. Okazuje się, że wcale tego nie żałuje, bo potrzebował chwili oddechu i życia prywatnego.

Zraziłem się do show-biznesu i postanowiłem zrobić sobie przerwę. Chciałem żyć jak każdy nastolatek. Mieć życie prywatne i przyjaciół, a przez ciągłą pracę na planach pogarszał mi się z nimi kontakt. Musiałem dać sobie czas, by zastanowić się, co naprawdę chcę w życiu robić - powiedział Jakub Zdrójkowski w rozmowie z "Fleszem".

Podczas tych kilku lat udzielał się w dubbingu, a powrócił w 2020 roku - dostał rolę w "Barwach szczęścia" oraz "Ojcu Mateuszu". Teraz zagra w nowej produkcji "Kowalscy kontra Kowalscy". Okazuje się, że to jeszcze nie koniec jego dobrej passy!

To będą pracowite wakacje, bo dostałem trzy nowe projekty i dodatkowo reklamę - zdradził młody aktor.

Jakub dodaje jednak, że nie zamierza rywalizować z bratem, szczególnie, że w nowym serialu jego postać ma starać się o względy bohaterki granej przez Wiktorię Gąsiewską, czyli dziewczynę jego brata. A on - jak sam przyznaje - jest singlem.

Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcia z dzieciństwa i rozczuliła fanów!Zobacz więcej

Czy teraz Jakub Zdrójkowski jest gotowy na sławę i wykorzysta swoje pięć minut? Czas pokaże! Tymczasem w naszej galerii możecie znaleźć sporo zdjęć młodego aktora!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×