"Kowalscy kontra Kowalscy" odcinek 5. i 6. Konflikt Janka i Nikodema! Ela coraz bardziej interesuje się Nikodemem! Janek jest zazdrosny! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 5. i 6. odcinek nowego serialu Polsatu pt. "Kowalscy kontra Kowalscy". Konflikt Janka i Nikodema! Ela coraz bardziej interesuje się Nikodemem! Janek jest zazdrosny! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 5. i 6. odcinku serialu "Kowalscy kontra Kowalscy"!

Multimedia

"Kowalscy kontra Kowalscy" odcinek 5 - premiera w sobotę, 20 marca, o godzinie 20:05 na antenie telewizji Polsat

W 5. odcinku serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" Piotr postanawia zabrać Nikodema do salonu samochodowego, aby pokazać mu swoją firmę. Na miejscu przyłapują najlepszego sprzedawcę na tym, że zostawił na biurku bez opieki ważne dokumenty i kluczyki do kabrioletu. Piotr potajemnie chowa kluczyki i grozi pracownikowi zwolnieniem, jeśli ich nie znajdzie.

Nikodem potępia ojca za bezwzględne i nieuczciwe, jego zdaniem, zachowanie. Anna z sukcesem namawia Henryka, aby spędził dzień z Jankiem. Ojciec z synem wychodzą razem z domu, umawiają na wspólny powrót i każdy rozchodzi się w swoją stronę. Po powrocie udają przed domownikami, że razem spędzony czas bardzo ich do siebie zbliżył. To tylko pogarsza samopoczucie Piotra, którego dzień z Nikodemem zakończył się awanturą. Wieczorem Anna pokazuje Nikodemowi zdjęcia Piotra z dzieciństwa. Na jednym z nich mały Piotr siedzi w dziecięcym samochodziku. Nikodem przypomina sobie, że dokładnie taki sam model stoi w rodzinnym garażu.

Henryk i Zenon bawią się na całego w domu bogaczy! Nikodem poznaje piękną córkę sąsiadów!Zobacz więcej

W 6. odcinku "Kowalscy kontra Kowalscy" dzięki wstawiennictwu Piotra Nikodem dołącza do klasy Janka. Właśnie zaczyna się rok szkolny. Początkowo niechętny Piotr pożycza Henrykowi swój samochód, aby odwiózł synów do szkoły. Po wykonaniu zadania Henryk odwiedza kumpli. Chce pochwalić się nowym samochodem. Stefan zachwycony "furą" prosi Henryka, by zawiózł nim jego młodszą siostrę do ślubu. Za kilka dni dziewczyna będzie rodzić, dlatego tak jej śpieszno przed ołtarz. Henryk, nie chcąc przyznać się przed kolegami, że samochód nie należy do niego, zgadza się zostać ślubnym szoferem.

Tymczasem w szkole Ela proponuje Nikodemowi, aby on usiadł z nią w ławce. Nikodem ochoczo przystaje na propozycję, jednak Janek przekonuje go, że Ela w ten sposób tylko nim manipuluje, aby móc odpisywać na lekcjach. Nikodem postanawia dać nauczkę koleżance...

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×