"Kowalscy kontra Kowalscy". Patryk Cebulski stracił głos na planie serialu! Potrzebna była pomoc specjalisty!

W trakcie kręcenia jednej ze scen do serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" Patryk Cebulski niemalże całkowicie stracił głos! Konieczna była rehabilitacja. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

"Kowalscy kontra Kowalscy" to nowa szalona komedia od Polastu, w której w rolach głównych występują takie gwiazdy jak Piotr Adamczyk czy Katarzyna Kwiatkowska, a także aktorzy młodego pokolenia Jakub Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska i Patryk Cebulski.

Henryk i Zenon bawią się na całego w domu bogaczy! Nikodem poznaje piękną córkę sąsiadów!Zobacz więcej

Wbrew pozorom, praca na planie zdjęciowym może być bardzo obciążająca fizycznie. Na różne urazy, w szczególności u młodych aktorów, narażone są przede wszystkim struny głosowe. Niedawno boleśnie przekonał się o tym Patryk Cebulski, czyli serialowy Janek Kowalski.

W jednej ze scen Janek zostaje przypięty do maski samochodu, który Nikodem i Ela dla żartu wykradli ojcu dziewczyny. W trakcie zdjęć młody aktor musiał dużo krzyczeć i po którymś dublu całkowicie stracił głos! Na pomoc przyszła na szczęście profesor z krakowskiej akademii, u której Cebulski poddał się rehabilitacji zdartych strun głosowych.

Dzięki jej pomocy młody aktor odzyskał sprawność, a zdjęcia mogły być kontynuowane bez zakłóceń. Całej ekipie serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" życzymy oczywiście dużo zdrowia!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×