"Kowalscy kontra Kowalscy". Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie! 22-latka pokazała pierwsze zdjęcie swoich czterech kątów!

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. 22-latka wprost jest rozchwytywana; gra w serialach, filmach, teatrze, a także od niedawna sprawdza się jako prowadząca wszelakie imprezy. Nic dziwnego, że mogła pozwolić sobie na własne mieszkanie!

Multimedia

Wiktoria Gąsiewska kupiła mieszkanie!

Wiktoria Gąsiewska nie może narzekać na brak. W ostatnich latach wyrosła na jedną z największych gwiazd polsatowskich produkcji, z takimi serialami jak "Kowalscy kontra Kowalscy" czy "Pierwsza miłość" na czele, ale oprócz tego, można podziwiać ją też w produkcjach TVP, takich jak chociażby "Barwy szczęścia".

Teraz 22-latka pochwaliła się... swoim własnym mieszkaniem! Co prawda prace wykończeniowe dopiero ruszają, ale młoda aktorka już jest zachwycona!

Wiktoria Gąsiewska topless! Piękna aktorka wygrzewa się na słońcu i opala nagie ciało w wolny dzień!Zobacz więcej

Aaaa moje własne cztery kąty!!! Już nie mogę się doczekać, aż ruszą prace 🤭❤️ #najszczęśliwszanaświecie #newplace #myhome #homesweethome

Gdzie znajduje się nowe mieszkanie Wiktorii Gąsiewskiej? Tego nie wiemy, ale z pewnością młoda aktorka będzie relacjonować postęp prac nad wykończeniem własnych czterech kątów w swoich mediach społecznościowych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • WYSTAPI (gość)

    TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO

    18.09.2021 17:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×