"Kowalscy kontra Kowalscy". Wiktoria Gąsiewska topless! Piękna aktorka wygrzewa się na słońcu i opala nagie ciało w wolny dzień!

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. 22-latka wprost zachwyca urodą, a do tego jeszcze potrafi kokietować swoich fanów w mediach społecznościowych. Najlepszym na to dowodem jest najnowsza fotografia aktorki, która pokazała się... topless!

Multimedia

Wiktoria Gąsiewska topless!

Wiktoria Gąsiewska, chociaż ma dopiero 22 lata, już od wielu lat jest obecna w polskim showbiznesie, w którym radzi sobie jak ryba w wodzie! Piękną aktorkę możemy podziwiać w wielu produkcjach, z serialami "Barwy szczęścia" oraz "Kowalscy kontra Kowalscy" na czele.

Ponadto Wiktoria Gąsiewska jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, w których lubi relacjonować swoje życie. Młoda aktorka coraz częściej publikuje również swoje dość śmiałe zdjęcia! Nie inaczej jest tym razem, bowiem Gąsiewska postanowiła pokazać się swoim fanom w wersji topless!

Wiktoria Gąsiewska zachwyca w stroju kąpielowym! Fani zachwyceni perfekcyjnym ciałem aktorki!Zobacz więcej

Jak widać, młoda aktorka korzysta z wolnego dnia i łapie promienie słońca! Trudno nie zazdrościć takiego wypoczynku! Fani również są zachwyceni, w komentarzach czytamy m.in. (pisownia oryginalna):

W słońcu najlepiej! ❤️🌞

Łogień , 🔥🔥🔥🔥słoneczko ostro daje jazzu 😛😛😛😛😛😛😛😛😛😎😎😎

Boska rakieta🔥😍

Śliczna ❤️

Przepraszam ale jesteś śliczna kocham całym serduszkiem❤️❤️ 😍❤️❤️❤️

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×