"Kozacka miłość" odcinek 100. Marysia próbuje znaleźć Stiepana. Chce przekazać mu wiadomość o śmierci jego ojca [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 100. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Marysia próbuje znaleźć Stiepana. Chce przekazać mu wiadomość o śmierci jego ojca. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 100. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 100 - w poniedziałek, 26 kwietnia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 100. odcinku "Kozackiej miłości" Ustińja porozumiewa się z Gładyszem. Finguje śmierć męża, chcąc w ten sposób zagarnąć majątek. Soroka sądzi, że Katerina nadal pracuje u Anfisy.

Semionow tymczasem w oparciu o oskarżenia Kolewanowa zatrzymuje Anfisę. Ta wówczas przekazuje swój biznes pod opiekę Lukierji. Marysia próbuje znaleźć Stiepana. Chce przekazać mu wiadomość o śmierci jego ojca.

Marysia zamordowała ojca Stiepana! Aliona nie chce wyjść za Stiepana, tylko za Rogożyna!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Level

    Zarabiam ponad 49 tysięcy dolarów miesięcznie, pracując na pół etatu. Ciągle słyszałem, jak inni ludzie mówią mi, ile pieniędzy mogą zarobić w Internecie, więc postanowiłem się temu przyjrzeć. Cóż, to wszystko było prawdą i całkowicie zmieniło moje życie. Sprawdź szczegóły na tej stronie ...-> Www.Salary23.Com

    24.04.2021 11:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×