"Kozacka miłość" odcinek 105. Konstantyn kaleczy się w rękę! To wina klątwy rzuconej przez Marysię? Ilja szuka pocieszenia po Alionie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 105. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Konstantyn kaleczy się w rękę! To wina klątwy rzuconej przez Marysię? Ilja szuka pocieszenia po Alionie... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 105. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 105 - we wtorek, 4 maja, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 105. odcinku "Kozackiej miłości" Konstantyn kaleczy się szablą w rękę. Oksana uważa, że wypadek jest skutkiem klątwy Marysi.

Ustińja współczuje Bułydze. Udziela mu schronienia w zajeździe. Po tym, jak stracił Ailonę, Ilja Rogożyn zamierza połączyć się węzłem małżeńskim z córką właściciela pobliskiego majątku. Koźma odkrywa, że Katja jest w kimś zakochana. Pomaga jej zacieśnić relacje ze studentem.

Anfisa odkrywa, że jej lokal znalazł się w rękach aferzystów! Cały zysk zgarnia Tit!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×