"Kozacka miłość" odcinek 13. Marysia stara się wzbudzić zazdrość Stiepana! Męża kompletnie nie obchodzą jej wyczyny? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 13. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu pt. "Kozacka miłość". Marysia stara się wzbudzić zazdrość Stiepana! Męża kompletnie nie obchodzą jej wyczyny? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 13. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 13 - w czwartek, 17 grudnia o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 13. odcinku "Kozackiej miłości" podczas przyjęcia Marysia stara się wzbudzić zazdrość Stiepana. Kiedy zauważyła, że mąż się obraził, przegania gości z domu.

Kolewanow udziela pomocy rodzicom Aliony, ale kobieta wciąż go odtrąca!Zobacz więcej

Koźma słyszy, że Sotnik i Marysia życzą mu śmierci. Wyjeżdża ze stanicy. Fiodor namawia Bogdana, żeby policzył się ze Stiepanem. Ilia zostawia Olgę w domu Sotnika i wyjeżdża do Francji szukać Kolewanowa.

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×