"Kozacka miłość" odcinek 130. Nikoła chce policzyć się ze Stiepanem! Serafim chroni Gruszeńkę przed grzechem romantycznych pokus [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 130. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Nikoła chce policzyć się ze Stiepanem! Serafim chroni Gruszeńkę przed grzechem romantycznych pokus! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 130. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 130 - w czwartek, 10 czerwca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 130. odcinku "Kozackiej miłości" Nikoła usiłuje znaleźć Stiepana. Zamierza się z nim policzyć. Fiodor zabiera do wioski rannego Konstantyna. Ten przed śmiercią udziela błogosławieństwa Oksanie i Fiodorowi.

Do Kolewanowa dociera wiadomość o zaginięciu zboża, które zostało wysłane do Petersburga na sprzedaż. Kupiec sądzi, że za ten incydent odpowiada Ilja Rogożyn.

Pijany chłop napastuje kulejącą Marysię! Gdzie podziali się Stiepan i Aliona?Zobacz więcej

Serafim nie pozwala Gruszeńce wychodzić. Zamyka ją, chcąc uchronić dziewczynę przed grzechem romantycznych pokus. Nie powstrzymuje to jednak Fiodora. Mężczyźnie udaje się przedostać do domu czarownika.

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tiamat (gość)

    Patrzcie, jak się szybko pozbył maski, a był taki cichutki, milutki.. a tu z batem czeka.. a może i z toporem.Zapomniał , że chora na suchoty, do świń zagania, ręce wykręca i wulgarnych słów nie szczędzi. Na Maryśkę i Alonę patrzeć nie mogę. A ten Stiopa, to nie wiem czym tak te baby urzeka. Nie posiada charyzmy, nie potrafi grać, jest z niego nudne popychadło. Nawet przystojny nie jest, w każdym razie nie jest w moim typie.

    10.06.2021 15:35
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Widzę, że pod moją nieobecność kiedy polowałem na groźnego maniaka mój brat Nikoła nieźle się rozkręcił wracam, aby go trochę skrócić

    09.06.2021 19:48

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×