"Kozacka miłość" odcinek 131. Olga znajduje schronienie u matki Stiepana. Ilja oświadcza się Alionie! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 131. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Olga znajduje schronienie u matki Stiepana. Ilja oświadcza się Alionie! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 131. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 131 - w piątek, 11 czerwca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 131. odcinku "Kozackiej miłości" Olga znajduje schronienie u matki Stiepana. Gruszynowi bardzo zależy, by ocalić związek dziewczyny i Nikoły. Serefim tymczasem robi wszystko, co w jego mocy, by trzymać Gruszeńkę z dala od Fiedii. Wnuczka jednak nie potrafi mu się oprzeć.

Kolewanow zaprasza do siebie Ilję. Na jego prośbę Aliona zabawia gościa, a on wówczas udaje się na wiele godzin do adwokata Kuczniewa. Wspólnie spędzony czas skłania Rogożyna i Skorniakową do szczerej rozmowy, która pozwala naprawić ich relację. Mężczyzna nawet się jej oświadcza.

Nikoła chce policzyć się ze Stiepanem! Serafim chroni Gruszeńkę przed grzechem romantycznych pokusZobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ataman (gość)

    Życzę wszystkim cierpliwości i wytrwałości po mistrzostwach serial wraca 😉😂

    13.06.2021 14:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×