"Kozacka miłość" odcinek 202. Stiepan zatrzymuje Anfisę i Gładysza! Aliona po kryjomu umawia się z Kolewanowem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 202. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Stiepan zatrzymuje Anfisę i Gładysza! Aliona po kryjomu umawia się z Kolewanowem. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 202. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 202. - w czwartek, 14 października, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 202. odcinku "Kozackiej miłości" Onufrienko informuje, że zlokalizował kryjówkę Bułygi. Stiepan zatrzymuje Anfisę i Gładysza. Odkrywa, że szaleniec od dawna jest martwy.

Aliona po kryjomu umawia się z Kolewanowem. Kupiec chce, by wstawiła się za nim u Gruszyna. Kiedy kobieta odmawia, ten ją porywa.

Koźma uderza Siemionowa i pozbawia go przytomności! Stiepan martwi się o Alionę!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×