"Kozacka miłość" odcinek 243. Anfisa oraz Gładysz powracają do Konstantynowa. Aliona zajmuje się Kiriuszą [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 243. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Anfisa oraz Gładysz powracają do Konstantynowa. Aliona zajmuje się Kiriuszą. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 243. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 243. - we wtorek, 14 grudnia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 243. odcinku "Kozackiej miłości" Anfisa oraz Gładysz powracają do Konstantynowa. Kobieta nalega, by udali się na posterunek, a następnie potajemnie weszli do domu Kolewanowa, by poszukać bardzo ważnych dokumentów.

Aliona zajmuje się Kiriuszą. Chłopiec usiłuje ją pocieszyć. Chory Leżniow woła Gruszeńkę. Tymczasem Serafim postanawia dowiedzieć się, co ich tak naprawdę ze sobą łączy. Goriuchinowi zaczyna brakować funduszy na utrzymanie teatru.

Gruszeńka dowiaduje się od lekarza, że ktoś usiłował zamordować Leżniowa! Zawozi rannego mężczyznę do stanicy!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Elka (gość)

    Myślałam, że były ataman weźmie pod uwagę skargę matki kursanta choćby po to żeby wbić szpilę Fiodorowi za którym nie przepada. Anfisa i Gładysz ścigani przez policję lokalną o tak po prostu sobie wrócili co za tupet. Serafim coraz bardziej mnie wkurza, nie zna tego Leżniowa a już go przeklina.

    14.12.2021 20:50

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×