"Kozacka miłość" odcinek 251. Goriuchin postanawia dalej prowadzić teatr. Potrzebuje jednak Gruszeńki... [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 251. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Goriuchin postanawia dalej prowadzić teatr. Potrzebuje jednak Gruszeńki... Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 251. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 251. - w poniedziałek, 27 grudnia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 251. odcinku "Kozackiej miłości" Goriuchin postanawia dalej prowadzić teatr. Jednak, żeby zaczął on znów odnosić sukces, konieczny jest powrót Gruszeńki. Mężczyzna zamierza więc jej odszukać.

Niespodziewanie ona postanawia wraz ze swoim dziadkiem powrócić do teatru oraz do Ustiużyna. Przy okazji odwiedza też Leżniowa, by wyznać mu swoje uczucia. Aleksander jednak mimo to i tak postanawia wyjechać. Rozczarowana Gruszeńka, nie mając innego wyboru, godzi się z jego postanowieniem.

Marysia zwraca się do Kolewanowa z prośbą, by ten zemścił się na Stiepanie! Serafim przyznaje się swojej wnuczce, że specjalnie skłócił ją z Leżniowem! Zobacz więcej

Anfisa wychodzi do Goriuchina z propozycją zmiany aktualnego repertuaru teatru. Wręcza mu sztukę pewnego współczesnego autora, która zawiera rolę odpowiednią dla Gruszeńki. Wkrótce rozpoczynają się próby do przedstawienia.

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Fiodor Psotnik Ataman Ignatowskej (gość)

    Wesołych Świąt dla całej Stanicy i wszystkich telewidzów!

    24.12.2021 13:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×