"Kozacka miłość" odcinek 264. Anfisa planuje następną intrygę! Rozalia prowokuje kłótnię z Kuczniewem [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 264. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Anfisa planuje następną intrygę! Rozalia prowokuje kłótnię z Kuczniewem. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 264. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 264. - w poniedziałek, 17 stycznia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 264. odcinku "Kozackiej miłości" Anfisa planuje następną intrygę. Zdradza Leżniewowi, że tak naprawdę, to ona na zlecenie Kolewanowa zorganizowała na niego zamach.

Opowiada mu także o innych przewinieniach mężczyzny. Ponadto oferuje Leżniewowi swoją pomoc w poprawieniu pewnej sceny w sztuce, a także główną rolę w spektaklu. Tymczasem Rozalia prowokuje kłótnię z Kuczniewem. Adwokat zamierza zemścić się na Anfisie.

Kiriusza opuszcza stanicę, chcąc spróbować wyleczyć chorą Alionę! Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Nikołaj Sotnik (gość)

  Ja żyje ludzie i za niedługo przyjadę z Olgą do stanicy.

  18.01.2022 08:15
 • Gość (gość)

  Łukieria jest za bardzo oszczekana. Leżniow powinen trzymać ją za mordę tak jak za Kolewanowa.

  17.01.2022 17:39
 • Oksana Sotnikowa (gość)

  Katiu, Lizo, Fieniu na waszym miejscu chwyciłabym za kudły tą zdzirę i dała bym trzy razy pięścią w jej przebiegłą i śliczną twarzyczkę że by jej gwiazdy leciały wokół oczu i żeby nawet żaden biedak nie spojrzał na nią przez oszpeconą buźkę.

  17.01.2022 08:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×