"Kozacka miłość" odcinek 268. Aliona zamierza wyjechać za granicę. Koźma spotyka Marysię nocą w stepie [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 268. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Aliona zamierza wyjechać za granicę. Koźma spotyka Marysię nocą w stepie. Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 268. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 268. - w piątek, 21 stycznia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 268. odcinku "Kozackiej miłości" Olga i Nikoła jadą do stanicy. Niespodziane pojawienie mężczyzny, którego uważano za zmarłego, okazuje się powodem do hucznej zabawy. Oksanie przeszkadza obecność Olgi. Wkrótce udaje się jednak ocieplić rodzinne relacje.

Tymczasem Leżniow zwierza się Gruszeńce. Opowiada jej miłosną historię ze swojego życia, która ostatecznie doprowadziła do pojedynku w Petersburgu. Gruszeńka okazuje mu swoje zrozumienie i zapewnia o swoim uczuciu. Gładysz pokazuje

Leżniow stara się przejrzeć niecne zamiary Anfisy. Stiepan po pogrzebie potajemnie odwiedza grób matkiZobacz więcej

Gioruchinowi, jak posługiwać się bronią. Ponadto jest przekonany, że Anfisa planuje intrygę, chcąc zabić Leżniowa. Ona jednak zaprzecza.

Aliona przed wyjazdem za granicę odwiedza zajazd. Koźma spotyka Marysię nocą w stepie.

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Elka (gość)

  Wydaje mi się, że gdyby Gładysz przynosił swoje pieniądze do domowego budżetu to Anfisa nie musiała by sie posuwać do próby zabójstwa Leżniowowa, żeby przejąć dom po Kolewanowowie, bo za własne pieniądze ciężko jej zapłacić za wynajem ekskluzywnej kamienicy. Oczywiście ma wiele ciemnych spraw za uszami ale zna jakieś granice bo z natury morderstwo do niej jest nie podobne. Musiała pewnie być zdesperowana swoją obecną sytuacją materialną że była zdolna uczynić nawet coś takiego.

  22.01.2022 17:34
 • Gość (gość)

  Trudno mi uwierzyć, że Leżniow jest krewnym Kolewanowa. Ten stary złoty lis to łajdak a ten młodziak to spoko kolo. Myślałam, że ta lisica Anfisa jest inteligentna a na koniec okaże się, że jest głupią cwaniurą, w czasie premiery wpadnie jak śliwka w kompot. Jak chciała zabić Leżniowa to mogła by zrobić w dyskretny sposób tak żeby nikt niczego sie nie domyślił.

  22.01.2022 08:07
 • Klon (gość)

  No trochę racja, ale np kradł i jeszcze Kolewanowowi pomógł.

  21.01.2022 17:37
 • Fanka (gość)

  Za co lać Kiruszę nic złego nie robi. Koźma powinien dać lanie teraz Marysi za wszystkie grzechy jakie popełniła. Ten chłopczyk w przeciwieństwie do niej chce wyjść na ludzi bo potrafi docenić ciepło rodzinne i jak źle być bezdomnym.

  21.01.2022 16:27
 • Fanka (gość)

  Gruszynka to naiwna osóbka ale cóż jej się dziwić skoro otaczali ją wiecznie szczerzy i życzliwi ludzie i za życia nie zaznała żadnego zła. Zaskoczyło mnie to, że taka fałszywa Anfisa serio lubiła Gruszynkę. Anfisa przecież to taki typ że lubi tylko tego od kogo jest pewna, że coś uzyska i dopóki nie będzie jej do czegoś potrzebny. Myślałam, że podstępnie wyśle swojego gościa do wyra tego słowika albo predzej czy później siłą zmusi ją do prostytucji. Szkoda, że to Katia jako żona lekarza nie jest aktorką w teatrze Goriuchina ale życząc jej jak najlepiej może dostała posadę szefowej kuchni w Odessie czy w Petersburgu gdzie ta młoda para miała wyjechać. Dobrze by było, żeby żona doktorka miała kierownicze stanowisko.

  21.01.2022 16:23
 • Klon (gość)

  Dobrze zrobił Kiriusza zostająć, a Koźbie może wreszcie rozum do głowy przyjdzie i zleje pasem Kiriuszę za złe zachowanie.

  21.01.2022 11:53
 • Elka (gość)

  Przeciez biedna nie była wręcz miała dostatnie życie, dom Skorniakowów był niemal w przepychu, wyglada na to że byli w o wiele lepszej sytuacji materialnej niż Gruszynowie. Alona była chyba najbogatszą w całym Ustiużynie. I wykształcona Alona też wiedziała by jak wykształcić i i załatwić szkołę dla Kiriuszy w przeciwieństwie do Lubaszy i Koźmy, którzy nie mieli by pojęcia jak za to wszystko sie zabrać. A Serafim (niedoszły absolwent medycyny) jest już za stary, żeby zdążyć nauczyć wszystkiego tego chłopaczka i nie dał rady by już załatwić mu edukacji w dużych miastach,

  21.01.2022 07:51
 • Iowe (gość)

  A Alona niby bogata?? Teraz ma pracę a co będzie później, nie wiadomo. Ona jest sama, a Kiriucha mądry chłopak chciał mieć pełną rodzinę, mamę i tatę.

  20.01.2022 22:43
 • Elka (gość)

  Źle się stało, że Kiriusza postanowił zostać z Lubaszą i Koźmą, oni są zbyt prości i biedni, żeby zapewnić jemu podstawową edukacje a nie mówiąc już o wyższym. A tak to wyjechał by z wykształconą Aloną, dzięki której mógłby spełnić swoje marzenia (zostać lekarzem).

  20.01.2022 20:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×