"Kozacka miłość" odcinek 269. Koźma dowiaduje się od Marysi o okrucieństwach Kolewanowa. Gioruchin strzela na scenie prawdziwymi nabojami! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 269. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Koźma dowiaduje się od Marysi o okrucieństwach Kolewanowa. Gioruchin strzela na scenie prawdziwymi nabojami! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 269. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 269. - w poniedziałek, 24 stycznia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 269. odcinku "Kozackiej miłości" Koźma dowiaduje się od Marysi o okrucieństwach Kolewanowa. Gładysz odkrywa intrygę Anfisy. Robi, co może, by powstrzymać ją od zabicia Leżniowa. W teatrze trwają nerwowe przygotowania do premiery spektaklu. Anfisa kontyunuje swoją niecną intrygę.

Aliona zamierza wyjechać za granicę. Koźma spotyka Marysię nocą w stepieZobacz więcej

Gruszeńka, nie wiedząc czemu, wciąż niepokoi się o Leżniowa. W nocy Marysia postanawia spotkać się z Kolewanowem, nie wiedząc, że są obserwowani przez Kiriuszę. W trakcie premiery na scenie Gioruchin oddaje strzały z broni, nie wiedząc, że tak naprawdę strzela prawdziwymi nabojami.

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Stanicznik (gość)

    To najprawdopodobniej kwestia błędów w polskim tłumaczeniu. Według polskiego lektora te same postaci raz są na Ty raz na Pan na przestrzeni dwóch odcinków

    24.01.2022 18:41
  • Gość (gość)

    Dziwny człowiek z Ilji. Do braci Sotników mówi na ty a do Maryśki zwraca się na pani mimo, że jest ich siostrą.

    23.01.2022 08:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×