"Kozacka miłość" odcinek 32. Kolewanow okradziony! Aliona widzi, jak Stiepan troskliwie opiekuje się Marysią! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 32. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Kolewanow okradziony! Aliona widzi, jak Stiepan troskliwie opiekuje się Marysią! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 32. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 32 - we wtorek, 19 stycznia o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 32. odcinku "Kozackiej miłości" Anfisa kradnie kosztowności Kolewanowa. Podstępnie podrzuca część biżuterii służbie. Karasik potajemnie wywozi Alionę z miasta.

Po drodze zajeżdżają do stanicy Ignatowskiej, gdzie z daleka Aliona dostrzega jak troskliwie Stiepan opiekuje się Marysią. Córka Atamana, Oksana kokietuje Bogdana, by wywołać zazdrość Fiodora. Warwara i Tichon są przerażeni z powodu nagłego zniknięcia córki. Czy Aliona się odnajdzie?

Koźma napada na powóz z Olgą! Rodzice Aliony czekają na córkę... Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Tomek (gość)

    Ty też odpierdol się od serialu.

    20.01.2021 16:50
  • Ala (gość)

    Skończcie wreszcie z gniotem!!!!

    19.01.2021 19:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×