"Kozacka miłość" odcinek 34. Matka Aliony trafia na grób swojej córki! Karasik proponuje Alionie, by została jego utrzymanką! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 34. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Matka Aliony trafia na grób swojej córki! Karasik proponuje Alionie, by została jego utrzymanką! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 34. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 34 - w czwartek, 21 stycznia o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 34. odcinku "Kozackiej miłości" w drodze do stanicy matka Aliony trafia na grób, w którym jakoby pochowana jest córka. Kolewanow dowiaduje się o kradzieży jego kosztowności i odkrywa sfałszowane rachunki.

Anfisa kupuje dom i zapisuje go na siebie. Tłumaczy Ignatijemu, że to dla ich wspólnego dobra. Prystaw oferuje Anfisie ochronę jej nowego lokalu. Karasik proponuje Alionie, by została jego utrzymanką.

Stiepan myśli, że Marysia jest w ciąży! Kolewanow wyrzucony z domu!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Funia (gość)

    Fajny film, nawet mąż ogląda ze mną.

    21.01.2021 07:43

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×