"Kozacka miłość" odcinek 35. Marysia jest zazdrosna o Bogdana! Nikoła znajduje nieprzytomną Olgę! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 35. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu pt. "Kozacka miłość". Marysia jest zazdrosna o Bogdana! Nikoła znajduje nieprzytomną Olgę! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 35. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 35 - w piątek, 22 stycznia o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 35. odcinku "Kozackiej miłości" Marysia zwraca się do Fiodora o pomoc. Mężczyzna ma odbić Bogdanowi Oksanę. Kolewanow czeka na Olgę w hotelu, jednak dziewczyna nie wraca na noc.

Nikołaj przynosi nieprzytomną Olgę do swojego pokoju, znajduje lekarza. Wasia dowiaduje, się że Koźma i Timofiej dopuszczają się rozbojów. Ataman prosi Grigorija, żeby przypilnował Fiodora, który nagle zainteresował się Oksaną.

Matka Aliony trafia na grób swojej córki! Karasik proponuje Alionie, by została jego utrzymanką! Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • rysio (gość)

  Marysia jest piękna i cholerna cwaniara. Uwielbiam Ją.

  23.01.2021 18:07
 • Jola (gość)

  fajny film, drażni mnie tylko ta marysia

  23.01.2021 07:53
 • Icek (gość)

  Wspaniała piosenka i film ok

  22.01.2021 12:45

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×