"Kozacka miłość" odcinek 37. Aliona jedzie do Kolewanowa, aby ostatecznie z nim skończyć! Grigorij przyznaje, że jest winien samobójczej śmierci córki Serafima! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 37. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Aliona jedzie do Kolewanowa, aby ostatecznie z nim skończyć! Grigorij przyznaje, że jest winien samobójczej śmierci córki Serafima! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 37. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 37 - we wtorek, 26 stycznia o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 37. odcinku "Kozackiej miłości" Aliona wraz z Karasikiem pojawiają się w domu Kolewanowa. Dziewczyna mówi mu wprost, że zjawia się tylko po to, żeby go powiadomić o zerwaniu z nim wszelkich więzów.

W salonie w trakcie rozmowy pojawia się Olga, Kolewanow przedstawia jej Alionę jako swoją siostrzenicę, a Karasika jako jej przyszłego męża. Aliona nie zaprzecza, podtrzymując tym samym wersję Kolewanowa. Ilia rozmawia z siostrą na temat jej przyszłości i dowiaduje się, że Olga zdecydowanie odrzuca małżeństwo z Piotrem, jak i to, że Nikoła nie jest jej obojętny.

Karasik nie wydaje Aliony Kolewanowowi! Bogdan jest zazdrosny o Oksanę! Zobacz więcej

Fiodor błaga Serafima, żeby pojechał do Konstantynowa ratować Olgę. Serafim odmawia, jednak potem jedzie do miasta i dociera na miejsce ku wielkiej radości Ilii i Olgi. Grigorij przyznaje się przed synem, że jest winien samobójczej śmierci córki Serafima.

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Yyyy (gość)

    Łoj Grzesiu Grzesiu

    27.01.2021 19:45
  • Tom (gość)

    Jestem największym fanem XDDDD

    26.01.2021 20:02
  • Tom (gość)

    Gdzie mogę oglądnąć dzisiejszy odcinek

    26.01.2021 20:00
  • do Grzesia (gość)

    Twoimi ulubionymi serialami są zapewne gnioty tureckie oglądane przez pospólstwo pisowskie odpowiadające twojej inteligencji

    26.01.2021 16:06
  • katiusza (gość)

    można miło spędzić czas oglądając ten serial , podziwiać piękne krajobrazy , zapoznać się z kulturą kozacką ich zwyczajami .Pokazano w nim jak skorumpowani byli urzędnicy państwowi a szczególnie policja.niestety taki stan na Ukrainie , w Rosji i pozostałych republikach postradzieckich istnieje do dzisiaj

    26.01.2021 15:59
  • Ola (gość)

    Bardzo ciekawy serial. Świetne kostiumy fajna i wpadająca w ucho piosenka. Podoba mi się, że akcja serialu toczy się na początku XX wieku. Gra aktorska jest na dobrym poziomie. Naprawdę bardzo miło się ogląda. Denerwuje mnie zachowanie Maryśki jest taka wstrętna, ale pomijając ją serial świetny.

    26.01.2021 12:32
  • Obsereator (gość)

    Fajny film dlatego jest emitowany o tej godz aby konkurować z Polsatem odnośni informacji

    26.01.2021 10:18
  • gość 12 (gość)

    ,, Królowa Piękności" również świetny film.W Polsce nie ma ani dobrych aktorów ani reżyserów... :-(

    26.01.2021 08:05
  • Tamara (gość)

    Cudna adaptacja

    26.01.2021 00:43
  • Tamara (gość)

    Piękną adaptacją, piękniejsza niż nasze niektóre nudne seriale

    26.01.2021 00:42
  • Tanara (gość)

    Przepiekny film ,a Ty Grzesiu ubogi jesteś z tematu o milosci

    26.01.2021 00:40
  • Maria (gość)

    Bardzo dobry serial to nie sa zadne wypociny

    25.01.2021 22:56
  • supr film. Miło sie go ogląda😊 (gość)

    Kozacka miłość

    25.01.2021 22:19
  • Ewa (gość)

    Dobry serial i nawet jesli zrobiony w takiej bajkowej konwencji to poznwajemu koloryt kraju. I bardzo prawdziwe emocje i relacje miedzy ludzmi. Prawdziwe. A nie takie jak w amerykinskich kiczach typu Cariingtonowie .czy ni3 jak w tvn nowskich produkcjach gdzie albo na siłe zagmstwana fabula albo 4 baby sie kotluja w Krolestwie kobiet. Bezsens. Brawo pan Kurski

    25.01.2021 22:13
  • Ciekawy (gość)

    Ciekawy film

    25.01.2021 21:02
  • Gosik (gość)

    Bardzo fajny serial.Lepszy od tureckich

    25.01.2021 20:51
  • Igal (gość)

    Ja oglądam no i co??????

    25.01.2021 20:45
  • grześ (gość)

    kto to oglada...i kto sponsoruje te rosyjsko-ukrainskie wypociny?!

    25.01.2021 19:46