"Kozacka miłość" odcinek 38. Marysia otrzymuje anonimowy list z pogróżkami, że jej tajemnice zostaną ujawnione! Znajdzie autora? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 38. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Marysia otrzymuje anonimowy list z pogróżkami, że jej tajemnice zostaną ujawnione! Znajdzie autora? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 38. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 38 - w środę, 27 stycznia o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 38. odcinku "Kozackiej miłości" Marysia otrzymuje anonimowy list z pogróżkami, że jej tajemnice zostaną ujawnione. Przerażona, próbuje wraz z ojcem odnaleźć autora i zapobiec skutkom, jakie pociągnęłoby za sobą ujawnienie całej misternej intrygi.

Serafim zaczyna ponownie leczyć Olgę. Tymczasem Kolewanow coraz mocniej naciska na Ilię, chcąc doprowadzić do jak najszybszego ślubu z Olgą. Nie przepuszcza też żadnej okazji, żeby oczernić Alionę w oczach swoich przyjaciół.

Aliona jedzie do Kolewanowa, aby ostatecznie z nim skończyć! Grigorij przyznaje, że jest winien samobójczej śmierci córki Serafima!Zobacz więcej

Fiodor pospiesznie jedzie do miasta, żeby zobaczyć się z Olgą. Oksana bezowocnie próbuje nakłonić swego ojca, żeby ten doprowadził do jej ślubu z Fiodorem.

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Basia (gość)

    Fajny fim.

    27.01.2021 08:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×