"Kozacka miłość" odcinek 41. Kozacy obwiniają Serafima o szarlatanerię i kradzież kur! Ataman uwierzy, że Serafim to wilkołak? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 41. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu pt. "Kozacka miłość". Kozacy obwiniają Serafima o szarlatanerię i kradzież kur! Ataman uwierzy, że Serafim to wilkołak? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 41. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 41 - w poniedziałek, 1 lutego, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 41. odcinku "Kozackiej miłości" Koźma i Wasilij zastanawiają się jak uwolnić Srokę. Anfisa zabiega o względy Prystupa, aby sprowokować Ignatija. Nakłania Katię, by naciągnęła go na duże pieniądze. Obiecuje jej za to wolność i nowy paszport.

Kozacy obwiniają Serafima o szarlatanerię i kradzież kur. Ataman nie wierzy jednak, że Serafim to wilkołak i organizuje zasadzkę. Duniasza ratuje Wasilija i obiecuje mu pomóc.

Marysia spotyka się z Alioną i jej grozi! Jednak to nie Aliona napisała anonim...Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Ula (gość)

    Bardzo ciekawy serial. Seriale na tvn to kpina żenada głupota. Czytałam jak ktoś określił kozacką miłość operą mydlaną to błędne określenie. Jeżeli ktoś nie lubi ciekawych seriali ukraińskich czy tureckich to mają wybór. Mogą oglądać wulgarne seriale na tvn.

    01.02.2021 16:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×