"Kozacka miłość" odcinek 46. Olga nie wierzy Kolewanowowi. Narzeczony stara się rozwiać jej podejrzenia! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 46. odcinek rosyjsko-ukraińskiego seriali pt. "Kozacka miłość". Olga nie wierzy Kolewanowowi. Narzeczony stara się rozwiać jej podejrzenia! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 46. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 46 - w poniedziałek, 8 lutego, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 46. odcinku "Kozackiej miłości" Koźma i Soroka prowadzą kapłana do lasu, gdzie ten udziela ślubu Duni i Wasylowi. Olga nie wierzy Kolewanowowi. Narzeczony stara się rozwiać jej podejrzenia.

Nikoła prosi ojca, żeby wyswatał go z Olgą. Wściekły Grigorij odmawia. Ataman poleca Bogdanowi szpiegować Stiepana. Kozak widzi, jak Stiepan idzie do leśnej kryjówki Koźmy.

Serafim stawia na nogi umierającego Grigorija! Kozacy podejrzewają Stiepana o zdradę!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×