"Kozacka miłość" odcinek 53. Grigorij rozpacza po śmierci Fiodora! Aliona dowiaduje się, że jej matka doprowadziła rodziców Stiepana do skrajnej nędzy! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 53. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Grigorij rozpacza po śmierci Fiodora! Aliona dowiaduje się, że jej matka doprowadziła rodziców Stiepana do skrajnej nędzy! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 53. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 53 - w środę, 17 lutego, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 53. odcinku "Kozackiej miłości" Grigorij rozpacza po śmierci Fiodora. Aliona dowiaduje się, że jej matka doprowadziła rodziców Stiepana do skrajnej nędzy i w tajemnicy przekazuje im swoją biżuterię.

Nikoła zmusza studenta do stawienia się na policji. Marysia, żeby opłacić szantażystę przychodzi do Warwary z prośbą o pożyczkę.

Nikoła kłóci się z ojcem! Kolewanow oczernia Alionę w oczach Ilji! Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Iza (gość)

    Ciekawy serial

    20.02.2021 12:33
  • Nel (gość)

    Trochę kicz ,ale oglądam ,widać że ta wioska zrobiona na potrzeby filmu

    17.02.2021 18:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×