"Kozacka miłość" odcinek 56. Kolewanow i Gładysz chcą pozbyć się Stiepana ze służby w policji! Katia skarży się Stiepanowi na Anfisa [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 56. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Kolewanow i Gładysz chcą pozbyć się Stiepana ze służby w policji! Katia skarży się Stiepanowi na Anfisa! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 56. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 56 - w poniedziałek, 22 lutego, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 56. odcinku "Kozackiej miłości" Kolewanow i Gładysz knują, by usunąć Stiepana ze służby w policji. W stanicy szerzą się plotki, że Grigorij Sotnik przyznał się do zabójstwa.

Katia skarży się Stiepanowi, że Anfisa ją źle traktuje. Stiepan obiecuje, że przyjmie Katię do siebie na służbę. Ataman prosi Serafima, aby opuścił stanicę. Ilia jest zmartwiony smutkiem Olgi. Kolewanow radzi mu, aby zapewnił siostrze rozrywkę.

Gładysz ukrywa prawdę o ucieczce więźniów! Kolewanow zeznaje przeciwko Grigorijowi!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Leszek FK (gość)

  Jestem zachwycony urokliwą fabułą serialu, gdzie postaci w sposób naturalny odtwarzają swoje role wzbudzając moją sympatię. Fabuła jest czytelna, poszczególne sceny wyraziste, co w sposób oczywisty wzbudza moje zainteresowanie kolejnością zdarzeń. Sylwetki Marysi, Kowalewa, Fiedora, oddają charaktery ostro zarysowane i to jest "smaczkiem" tego, jeszcze się raz powtórzę sympatycznego serialu. Kiedy pomyślę sobie o serialu tureckim "Elif", to jest niebo i ziemia, gdzie zastanawiam się do kogo jest adresowany tak w Turcji, jak również w Polsce ta produkcja, gdzie na każdym kroku epatuje się osoby o psychopatycznych skłonnościach począwszy od Tarika ? To jest moja osobista refleksja, którą bardzo szczerze wypowiadam, to co czuję i myślę.

  22.02.2021 11:24
 • Julia (gość)

  Krajobrazy są bardzo ładne te stepy słoneczniki. Kostiumy sukienki są śliczne

  20.02.2021 16:04
 • Kuna (gość)

  katia skarży się na Anfisę a nie na Anfisa. Anfisa to kobieta a nie facet.

  19.02.2021 20:17

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×