"Kozacka miłość" odcinek 57. Pobity przez Kozaków Miroszka umiera! Zazdrosna Marysia wyżywa się na Katii! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 57. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu pt. "Kozacka miłość". Pobity przez Kozaków Miroszka umiera! Zazdrosna Marysia wyżywa się na Katii! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 57. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 57 - we wtorek, 23 lutego, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 57. odcinku "Kozackiej miłości" pobity przez Kozaków Miroszka umiera na rękach Serafima. Zazdrosna Marysia wyżywa się na Katii. Stiepan obiecuje, że nauczy niepiśmienną dziewczynę czytać.

W cyrkule Siemionow umyślnie powierza Gruszynowi głupie i upokarzające sprawy. Na cmentarzu Tatiana opowiada Oldze historię miłości Stiepana i Aliony.

Kolewanow i Gładysz chcą pozbyć się Stiepana ze służby w policji! Katia skarży się Stiepanowi na AnfisaZobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×