"Kozacka miłość" odcinek 60. Olga dowiedziała się prawdy o Marysi! Stiepan dowiaduje się, że Aliona żyje!

Czas na 60. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Olga dowiedziała się prawdy o Marysi! Stiepan dowiaduje się, że Aliona żyje! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 60. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 60 - w piątek, 26 lutego, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 60. odcinku "Kozackiej miłości" Nikoła opowiada Oldze o roli, jaką odegrała Marysia w losach Aliony. Olga wyjeżdża, nie bacząc na miłość do Nikoły.

Policjanci z Ustiużyna grają na zwłokę, by zatrzymać Stiepana w pracy i przełożyć jego wizytę u rodziców. Stiepan dowiaduje się, że Aliona żyje. Marysia kupuje truciznę u Serafima i wypróbowuje ją na psie. Dunia nie może się pogodzić z przeszłością Katii. Dziewczyny się kłócą.

Stiepan otrzymuje rozkaz wyjazdu do Ustiużyna. Marysia znowu coś knuje?Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Natalia (gość)

    To magiczny serial, Szkoda, że TV tak go dozuje. Albo po 2 odcinki albo w soboty też. Polubiłam bohaterów. Step i przyroda, chaty,stroje, wszystko mnie interesuje, choc to wyjątkowe, bo nie cierpię seriali. A na ten czekam.

    01.03.2021 20:42
  • beta (gość)

    Bardzo ładny serial ( Kozacka miłość ),Przyjemnie się go ogląda ładne stroje .Mój ulubiony aktor to STIEPAN, piękna wieś ,Bardzo dobry człowiek z tego STIEPANA (mój gust), przystojny blondynek o niebieskich oczach ,ładna zadbana twarz. piękna budowa ciała. oby grał do ostatniego odcinka ,.POZDRAWIAM,,

    28.02.2021 12:26
  • beta (gość)

    Bardzo ładny serial ( Kozacka miłość ),Przyjemnie się go ogląda ładne stroje .Mój ulubiony aktor to STIEPAN, piękna wieś ,Bardzo dobry człowiek z tego STIEPANA (mój gust), przystojny blondynek o niebieskich oczach ,ładna zadbana twarz. piękna budowa ciała. oby grał do ostatniego odcinka ,.POZDRAWIAM,,

    28.02.2021 12:26
  • Ilona (gość)

    Bardzo dobrze, że pokazują wiarę w Boga, ale mnie to dziwi dlaczego jest ukazana taka obłuda. Jeżeli wierzy się w Boga to się nie zabija nie oczernia niewinnych ludzi

    27.02.2021 18:01
  • koli (gość)

    Przepiękny serial ;Kozacka miłość .Grany na cudownej wsi ,krajobraz po prostu miód na serce , wiejskie klimaty. Moim ulubionym aktorem jest oczywiście STIEPAN bardzo ładnie gra swoja rolę. Takich aktorów jest u nas w Polsce mało.. pozdrawiam..

    27.02.2021 15:39
  • Grzechu (gość)

    Ten serial wymiata!

    26.02.2021 23:46
  • Dymna (gość)

    Chyba Cię coś głowa boli że Marysia jest podobna do mnie. Do mnie co najwyżej trochę podobna jest Olga Rogożyna

    26.02.2021 17:09
  • Fiodoczuk (gość)

    Scytia Ty jesteś wspaniała kobieta znasz się dobrze na serialach

    26.02.2021 16:36
  • Scytia (gość)

    Aktorka grająca Maryśkę, jest podobna do Anny Dymnej. Dobrze odgrywa rolę fatalnej piękności. Musi być opozycja, inaczej nie byłoby co oglądać. Coś czuję, że Fiodor nie zginął ...ale może się mylę. Szkoda chłopaka. Zawadiacki , ale z wiekiem by się ustatkował. Alona jest jakaś martwa w wyrazie, chociaż to piękna kobieta. Niektóre sceny są niepotrzebnie wydłużone, a inne, ciekawsze , na tym tracą. Te zakochane dzieci przynudzają, podobnie jak ci "zbójcy" siedzący przy ognisku. Te sceny są wciąż takie same.Stefan, jak pisałam nie jest w moim typie, różowy blondynek o cienkich włosach, ale mimo to jest on przystojnym mężczyzną. Ja wolę smagłych brunetów z długimi włosami i sarnimi oczami . No, tak, seriale tureckie na pewno mi to wynagrodzą.

    26.02.2021 15:57
  • Scytia (gość)

    Wciągnął mnie serial Kozacka Miłość, bo jest nie tylko słowiański, ale i coraz ciekawszy.Tej Maryśki nie znoszę. To jakiś demon! Bardzo lubię Olgę i Nikołaja. Olga jest super mądra , ładna i inteligentna dziewczyna. Stiepan nie jest w moim guście, ale to mój problem. Żal mi tego "czarownika". Wiele przeżył złego, wciąż go się czepiają o nic, a on tylu ludziom życie uratował. Serial jest jednak rozmodlony do obrzydliwości, ale wieś, tak jak polska, już jest taka zabobonna i oddana mitologii . Uwielbiam te krajobrazy wsi i stepów. Są takie swojskie. Szkoda że odcinki są takie krótkie. Mogli by dawać po dwa,. W tej durnej telewizji jest tylko koszmarna polityka i koszmarne powtarzane od lat te same filmidła, Znane są na pamięć. Strzelanina, gonitwy, mordobicia, gołe dupy, seks przed kamerą.,. Są tez wybitnie pouczające ( zwłaszcza dzieci) programy z zachodu typu" magia nagości" warsaw shore, czy gnioty typu "sekrety sąsiadów" "ukryta prawda" itp. z koszmarnymi "aktorami". Oczekuję więcej filmów produkcji wschodniej, w tym rosyjskich i tureckich , chińskich, irańskich czy indyjskich. Są rewelacyjne. Posiadają ciekawe treści, podczas gdy te "dzieła " zachodnie emitują tylko gołymi dupskami i wyjątkowym chamstwem.

    26.02.2021 15:33
  • nelka (gość)

    TA MARYSIA TO NIEZLE Z NIEJ ZIOLKO, WYRACHOWANA BEZGRANICZNE CHODZACE PIEKIELKO

    26.02.2021 11:44
  • Kozak (gość)

    Ta Marysia to jest zło wcielone chroń nas Boże od takich kobiet.

    26.02.2021 01:29