"Kozacka miłość" odcinek 65. Marysia błaga Serafima o pomoc w przekonaniu Stiepana do powrotu. Mężczyzna nie chce wrócić do Marysi! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 65. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Marysia błaga Serafima o pomoc w przekonaniu Stiepana do powrotu. Mężczyzna nie chce wrócić do Marysi! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 65. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 65 - w piątek, 5 marca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 65. odcinku "Kozackiej miłości" Marysia błaga Serafima o pomoc. Liczy, że dzięki niemu Stiepan do niej wróci. Serafim odmawia. Stiepan pojawia się u Marysi, dochodzi do szarpaniny.

Olga chce uszczęśliwić brata. Prosi Nikołę, by sprowadził do ich domu Alionę, w której Ilia jest od dawna zakochany. Na widok poranionej przez Stiepana Marysi Bogdan poprzysięga zemstę. Luba jest zazdrosna o Bogdana, który podkochuje się w Marysi. Przegania go z domu, a potem rozpacza.

Stiepan ucieka z przesłuchania, żeby wyjaśnić sprawy Alionie! Kobieta wciąż go kocha?Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Żaneta (gość)

  Cały serial jest ciekawy ale denerwuje mnie to w jaki sposób się żegnają.Znak krzyża to istotna sprawa bardzo ważna.Powinni się żegnać w ważnych sprawach a nie w byle jakich. Powinni przeżegnać się z szacunkiem.Ale bardzo dobitnie było pokazane , że Maryśka nie ma prawa wejść do świątyni. I ten znak w postaci gasnącej świecy to wszystko wyjaśnia...

  05.03.2021 22:48
 • Tina (gość)

  Nikołaj jest taki zakochany w Oldze to tak bardzo widać. Chociaż oni są jeszcze szczęśliwi. Mam nadzieję, że za niedługo Stiepan zostawi Maryśkę.

  05.03.2021 22:09
 • Tośka (gość)

  Właśnie Bogdan to fajny zabawny kozak. Maryśka nie zasługuje na jego pomoc.

  05.03.2021 11:57
 • Fiodoczuk (gość)

  A to Bogdanowi już się odechciało żenić z Lubaszą? Że za Marysią lata? On też jest niezły.

  04.03.2021 23:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×