"Kozacka miłość" odcinek 66. Aliona wybacza Stiepanowi! Ilja wyznaje Alionie swoje uczucia, jednak kobieta go odrzuca! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 66. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Aliona wybacza Stiepanowi! Ilja wyznaje Alionie swoje uczucia, jednak kobieta go odrzuca! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 66. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 66 - w poniedziałek, 8 marca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 66. odcinku "Kozackiej miłości" Aliona postanawia przebaczyć Stiepanowi wszystkie jego przewinienia. Ponadto informuje go, że jest jednym z podejrzanych o zamordowanie jej matki.

Tymczasem Anfisa jest rozczarowana działaniami Tytusa, któremu nie udało się pozyskać żadnej znaczącej informacji. Z kolei Ilja wyznaje Alionie swoje uczucia. Kobieta jednak odrzuca jego miłość i prosi, by dał jej spokój.

Marysia błaga Serafima o pomoc w przekonaniu Stiepana do powrotu. Mężczyzna nie chce wrócić do Marysi!Zobacz więcej

Tytus wraz z przyjacielem postanawiają otworzyć grób Stiepana. Okazuje się, że jest on pusty. Karasik grozi Alionie, że zostawi ją bez opieki, jeśli ta nie zmieni swojego zachowania.

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Aurora (gość)

    Polubilam ten film od samego poczatku. Swietna gra aktorska a najpiekniej swoja role odegral Miraszka. Szkoda, ze go usmiercili. Bardzo ladnie tez odtwarza swoja postac Nikolka, jest taki naturany, podobnie jak Serafim. Dziewczyny wszystkie sa piekne i maja wspaniale dobrane do swojej urody stroje, kolorystyka swietnie wspolgra z ich uroda. Lubie ten serial.

    10.03.2021 00:53
  • Aurora (gość)

    Polubilam ten film od samego poczatku. Swietna gra aktorska a najpiekniej swoja role odegral Miraszka. Szkoda, ze go usmiercili. Bardzo ladnie tez odtwarza swoja postac Nikolka, jest taki naturany, podobnie jak Serafim. Dziewczyny wszystkie sa piekne i maja wspaniale dobrane do swojej urody stroje, kolorystyka swietnie wspolgra z ich uroda. Lubie ten serial.

    10.03.2021 00:51
  • Ataman (gość)

    Spoko ;)

    08.03.2021 17:25
  • Kasia (gość)

    Dzięki Ataman

    08.03.2021 16:12
  • Ataman (gość)

    Oczywiście Fiodor jest starszym z braci Sotników ;)

    08.03.2021 15:46
  • Lenkaa (gość)

    Na pewno nas jeszcze nie raz zaskoczy kozacka miłość. W dalszych odcinkach będzie bardzo dużo się działo. Nie będzie nudy. Dostarczy nam bardzo dużo emocji

    08.03.2021 15:37
  • Kasia (gość)

    Czy wiecie kto jest starszy Nikołaj czy Fiodor?

    08.03.2021 15:24
  • Henryk (gość)

    Bardzo ciekawy tylko co zamierzają wymyslic bo jeszcze ponad 200 odcinków. Zaczynają robić na modłę Tureckich seriali. Zobaczymy czy będzie warty dalszego oglądania.

    07.03.2021 21:21
  • Elena (gość)

    Skąd wiesz Elika że to chała. Jeżeli się nie podoba to po co oglądać i komentować

    07.03.2021 20:43
  • Kozak ze Stanicy (gość)

    Elika straszna chała to myślą o tobie rodzicie bo są tobą zawiedzeni jak na ciebie patrzą.

    07.03.2021 20:40
  • Elika (gość)

    Straszna chała !!!

    07.03.2021 19:57
  • Mama Ania (gość)

    Oglądam , czekam codziennie na następny odcinek

    07.03.2021 17:39
  • Prawdziwy Polak (gość)

    basik 51 nikt ci nie karze oglądać Kozackiej Miłości jeśli wolisz możesz oglądać sobie lewacką szczujnię na TVN tfu na ciebie!

    07.03.2021 16:54
  • basik 51 (gość)

    Fajny serial, prosta, nieskomplikowana fabuła , trzyma w napięciu , film rozgrywa się raptem w kilku miejscach, niskobudżetowa produkcja , a jednak wciąga. Tylko dlaczego o tej godzinie? Akurat wtedy gdy są Fakty w TVN.? No ale na to pytanie odpowiedź prosta - przecież to telewizja państwowa!!!

    07.03.2021 16:45
  • Netka (gość)

    Bardzo lubię ten serial. Jest i romans i akcja i wiara tradycje zwyczaje. Te czarne charaktery mnie denerwują, ale muszą być. Na tym polega dobry film.Pokazane jest dobro i zło. Bardzo lubię Stiepana Alona jest trochę naiwna. Olga jest naprawdę fajna myśląca dobra. Lubię też Nikołaja niepotrzebnie że broni swojej rodziny jest lojalny to dobra cecha, ale przecież oni są źli. Mi to bardzo odpowiada, że ten serial pokazuje różne postawy charaktery. Ta piosenka jest fajna wpadająca w ucho. Świetny serial.Na szczęście nie ma nagości.

    07.03.2021 15:42
  • Netka (gość)

    Bardzo lubię ten serial. Jest i romans i akcja i wiara tradycje zwyczaje. Te czarne charaktery mnie denerwują, ale muszą być. Na tym polega dobry film.Pokazane jest dobro i zło. Bardzo lubię Stiepana Alona jest trochę naiwna. Olga jest naprawdę fajna myśląca dobra. Lubię też Nikołaja niepotrzebnie że broni swojej rodziny jest lojalny to dobra cecha, ale przecież oni są źli. Mi to bardzo odpowiada, że ten serial pokazuje różne postawy charaktery. Ta piosenka jest fajna wpadająca w ucho. Świetny serial.Na szczęście nie ma nagości.

    07.03.2021 15:42
  • joanna (gość)

    Oglądam,świetny film,przypomina mi czasy dzieciństwa,młodości i ludzi,którzy kiedyś żyli i mieszkali na kresach,na terenach Ukrainy,ich wychowanie,wierzenia,przyrodę,życie,szacunek dla rodziców itd.

    07.03.2021 12:44
  • Ania (gość)

    Fajny przyjemnie się go ogląda.

    07.03.2021 10:12
  • Ania (gość)

    Fajny film.

    07.03.2021 10:11
  • Grażyna (gość)

    Witam serdecznie mi również ten film przypadł do gustu oglądam go razem z mężem od samego początku i nie mogę zawszę doczekać się następnego odcinka co dalej się wydarzy jest bardzo wciągający

    07.03.2021 07:52
NowszeStarsze