"Kozacka miłość" odcinek 72. Anfisa wciąż oszukuje Alionę! Stiepan znowu kocha swoją żonę bez pamięci! Chce drugiego wesela! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 72. odcinek serialu "Kozacka miłość". Anfisa wciąż oszukuje Alionę! Stiepan znowu kocha swoją żonę bez pamięci! Chce drugiego wesela! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 72. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 72 - we wtorek, 16 marca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 72. odcinku "Kozackiej miłości" Wasia daje Katji w prezencie ślubnym sukienkę. Okazuje się jednak, że uroczystość się nie odbędzie. Anfisa wciąż oszukuje Alionę, która musi teraz sprzedać drugi dom. Sama przeprowadza się do pensjonatu Bułygi.

Adwokat prosi Nikołę, by nie wtrącał się w jego finansowe relacje z klientami. Stiepan, który jest teraz zakochany w żonie bez pamięci, proponuje wyprawienie drugiego wesela.

Gawryła wyrzeka się Oksany! Olga chroni rannego Fiodora przed zemstą Konstantyna!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • tttrrra (gość)

    Tak, Żaneta to nie potrwa długo, jak tylko eliksir przestanie działań, skończy się "miłość" Stiepana do tej żmiji. I dobrze, Marysia nie zasługuje na szczęście, zniszczyła życie Aliony i Stiepana, rozdzieliła ich podłym podstępem, podle traktowała innych (Kozmę, Katię, Olgę) otruła matkę Aliony, dla niej liczy się tylko ona i i jej chora miłość. Ale nie zdoła zdobyć prawdziwej miłości Stiepana, bo on będzie ciągle kochał Alionę.

    18.03.2021 00:14
  • Żaneta (gość)

    Ten odcinek był nie do zniesienia. Ta szczęśliwa Maryśka jest taka obłudna. Mam nadzieję że to szczęście zdobyte kosztem innych się skończy.

    17.03.2021 15:44
  • Prawdziwy Polak (gość)

    Jeśli ci się nie podoba to nie oglądaj ale z tego co widzę to jesteś nieźle zorientowany/zorintowana w fabule. Zawsze możesz oglądać inne programy na twoich uwłaczających ludzkiej godności i intelektowi stacjach albo w ogóle wyjechać z Polski. Nikt tutaj nie będzie płakał za osobnikami twojego pokroju. Tfffuu na ciebie!!!

    16.03.2021 18:02
  • Szmira (gość)

    Kolejny gniot i szmira w TVP, który karmi ludzi goownami ruskimi o problemach kozaków. Eliksiry, zioła, które leczą umierających. Obłęd dla obłąkanych. I to za nasze pieniądze. Kurski to umie zaskoczyć!!!!

    16.03.2021 17:14
  • Elena (gość)

    Biedna Alona trafi do koszmarnego miejsca. Ten Bułyga to obleśny facet.Powinna uważać.

    16.03.2021 16:07
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Widzę, że już nawet mój brat zdrajca przekonał się jaka jest Olga. W takim razie zabieram ją dla siebie i wyjeżdżamy z tej Stanicy.

    16.03.2021 13:45
  • zdegustowana (gość)

    To się zaczyna robić jakaś bajka. Stiepan napił się czegoś i znów kocha Maryśkę, zapomniał co mu zrobiła

    16.03.2021 12:26
  • Nikołaj Psotnik (gość)

    Olga już nie jest w porządku a maryśka to wogóle

    16.03.2021 06:52
  • Jasia (gość)

    Barbaro jeśli Aliona tak jak zasugerowałaś będzie ostatecznie z Ilią to tylko ze szkodą dla jego samego. Ona nigdy nie patrzyła i nigdy nie spojrzy na niego jak na potencjalnego partnera i nigdy nie będzie nic do niego czuła.

    15.03.2021 22:05
  • Barbara (gość)

    Marysia jest calym złem i przez nią i jej sztuczki cierpi Siopa ale więcej Aliona bo jest w tym sama.ja myślę że będzie finał taki że Aliona będzie razem z Ilia po tych całych wydarzeniach.Stipa jest w porządku facet kocha Aliona choć ma ślub z Marysia ale ona robi wszystko by to usidlic.ciekawy ten serial

    15.03.2021 22:00
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Wcale nie jestem zły. Ja tylko wykorzystuje swój męski urok.

    15.03.2021 21:54
  • Pipi (gość)

    Bardzo lubiłam Olgę ale uważam że przesadziła .Fiodor razem z Maryśka jednym sznurem związać już nie oglądam pierdoły!!!!

    15.03.2021 21:52
  • Barbara (gość)

    STALE SIE ŻEGNAJĄ , A DJABŁA MAJĄ W SOBIE

    15.03.2021 21:45
  • Anna (gość)

    Fiodor jest zły. Olga powinna być zakochana w Nikołaju.

    15.03.2021 21:44
  • Kozak (gość)

    Masz rację Milagros przekonamy się w kolejnych odcinkach. Chociaż można by zadać jeszcze jedno pytanie czy gdyby Fiodor nie wyjechał to Olga w ogóle by realnie pomyślała o małżeństwie z Nikołą?

    15.03.2021 21:36
  • Milagros (gość)

    Twoje słowa Kozaku mnie zaniepokoiły. Ja uważam podobnie jak ty. Myślałam że Olga naprawdę kocha Nikołaja ale ta jej reakcja... Mam nadzieję że nie zrobi niczego co będzie żałowała, ale na razie nie chcę wybiegać w przyszłość. Oglądajmy a przekonamy się co jest nakręcone.

    15.03.2021 21:29
  • Żaneta (gość)

    Maryśka jest w porządku? Ona ? Przecież to chodzące zło. Jak można niszczyć komuś życie. Zbudowała swoje szczęście na płaczu rozpaczy udręce Alony i Stiepana. To jest okropne. Ja uważam że Maryśka wcale go nie kocha. Po prostu ubzdurała sobie że facet musi być jej. Chciała go zdobyć i nic więcej. Nie ma w tym żadnej miłości jest chora zazdrość i chęć zdobycia. Okropna jest Maryśka. Fajny serial ale za dużo jest zła.

    15.03.2021 21:22
  • Ilona (gość)

    Masz rację Poplecznik Stiepana. Zgadzam się z tobą.

    15.03.2021 21:17
  • 6 (gość)

    Marys jest w porzadku tak wyglada prawdziwa miłość ze strony kobiety po trupach do celu