"Kozacka miłość" odcinek 73. Aliona zaczyna pracować jako nauczycielka! Marysia namawia Oksanę na spotkanie z Fiodorem! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 73. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Aliona zaczyna pracować jako nauczycielka! Marysia namawia Oksanę na spotkanie z Fiodorem! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 73. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 73 - w środę, 17 marca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 73. odcinku "Kozackiej miłości" Kolewanow zgadza się zapłacić Ignatijowi za milczenie. Kuczniew zatrudnia Alionę jako nauczycielkę muzyki. Liczy, że dzięki temu dziewczyna zostanie jego kochanką.

Tymczasem Karasik ostrzega, że mogą ją czekać nieprzyjemności. Marysia pomaga Oksanie w pracach w gospodarstwie. Namawia młodą mężatkę na spotkanie z Fiodorem. Duniasza widzi, jak Wasilij pomaga Katji. Staje się zazdrosna.

Anfisa wciąż oszukuje Alionę! Stiepan znowu kocha swoją żonę bez pamięci! Chce drugiego wesela!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Tiamat (gość)

  Jak widać, mikstury na popęd seksualny były znane od zarania dziejów. W wypadku, kiedy Maryśka poda ów specyfik bratu Fiodorowi, żeby ponownie zaliczył Oksanę, może stać się tak, że zamiast Oksany zgwałci on Olgę. Jest to chłopak porywczy, zawadiacki, ale ponownie , nawet po pijaku Olgi z Oksaną nie zdradził.Jednak, taka dzika miłość.. hmm, z jednej strony ogień, a z drugiej chłodna woda jaką reprezentuje Nikołka. Co bardziej podoba się Oldze? Mnie się ten wariat podoba , ale nie związała bym się z nim. W gniewie gotów jest zabić. Małżeństwo z litości, a nawet z przyjaźni, to nie to samo, co z miłości. Natomiast mąż Olgi, Nikołka, ( wierny i kochający) zwrócił swoje oczy na Alonę..i ... o mało co.. a nić by pękła. . Alona wiedziała , jak rzekła, że Stefan żyje., ale nie starała się go odnaleźć. Facet powinien ją sobie odpuścić. Zapętlone to wszystko coraz bardziej. Maryśka zabiła nie tylko matkę Alony, ale i tego jej posłańca z listem szantażysty.Ojciec wziął winę na siebie.Kogo jeszcze uśmierci, ta ślicznotka? Jest to podły , bezwzględny typ, który nie cofnie się przed niczym, coś jak ta oszustka prowadząca burdel. Pewne sceny są ciekawe, ale przy innych zasypiam. Każdy tu, na forum, ma prawo wyznać swoje spostrzeżenia, co też czynię. Rada też jestem, że w TV jest jakaś przerwa pomiędzy anglosaską produkcją, która całkowicie zeszła już na manowce. Pomijam natrętne powtórki tego samego obrazu.Ileż można oglądać to samo na okrągło? Tam się tylko rżną, strzelają, pie..rzą, i tak sam wszystko się kończy..wycie syren policyjnych, karetki pogotowia i ofiary które cudem uniknęły śmierci otulone kocami. PS, Ta sama aktorka grała już kozaczkę o tym samym imieniu, Maryśka, w innym gniocie zwanym e..jak mu było? Tam się zadurzyła w jakimś janczarze z Turcji... A jakiś Turek jej zapragnął.. ach, jak zapragnął.. Tragedia. Nawet końca nie było. Z rosyjskich produkcji nic nie dorówna filmowi Wojna i Pokój. Nie podobała mi się ostatnia wersja Anny Kareniny. Pouczająca o reżimie jaki panował w ZSRR była Czerwona Królowa i gorsza od tej, Królowa Piękności. Niezła była Urodzona Gwiazda, a Czarna Róża słaba. Jak zawsze najpiękniejsza jest w każdym z tych filmów muzyka rosyjska., :Moja droga" z Czerwonej Królowej i z Kozackiej Miłości "Kochany mój"- rewelacja.

  20.03.2021 19:57
 • curious (gość)

  Ktoś wie, może jak to się skończy? Bo 270 odcinków to trochę dużo i nie chce mi się aż tyle oglądać.

  20.03.2021 19:44
 • Tiamat (gość)

  Żaneta , ciebie nie tylko ja musiałam uświadamiać, również Marlena zmuszona była otworzyć ci oczy na postać Alony. Alona jest osobą bezdennie głupią.Prawdziwe popychadło. Dwa domy oddała za pół darmo za jedną obronę ojca , który, żeby się córeczka nie puściła ponownie za kasę na adwokata, sam się niesłusznie oskarżył. Nie pomyślała, żeby się z ojcem w tym temacie naradzić. Haha! Co do scenariusza, to nie jest najlepszy, ma zbyt wiele dłużyzn.Jest miejscami przegadany i po prostu naiwny. Tak ja go odbieram,i ciebie o zdanie pytać nie muszę, bo widzę twój "wysoki " poziom rozeznania się w temacie, , więc szkoda tracić na ciebie czas. Aktorstwo w serialu jest na dość niskim poziomie, ale widać nie masz porównania, co lepsze, a co gorsze. Ważne żeby... no właśnie... Co do rozmodlenia..,jest przesadnie nagłaśnianie! Więc, skoro mi się sposób ciągłego żegnania się przez żydowskimi bożkami nie podoba, to mogę nie oglądać, taka mi radę dałaś. Ale, wyobraź sobie, zakonnico, bywają tam momenty, które właśnie chcę obejrzeć. To , że ty klęczysz i gadasz z obrazem od rana do nocy to jest tylko twoja zasrana wola. A to, że obraz ci nie odpowiada ,to widać tępa twoja głowa nie łapie, dlaczego! Nie podskakuj w moją stronę, bo się odbijesz i ucierpisz. Zajmij się lepiej lepieniem bałwana/ barana. Zbliża się ten czas.....

  20.03.2021 19:13
 • Hanka (gość)

  Masz rację mobster

  19.03.2021 12:22
 • mobster (gość)

  A Tobie Marlena łatwo oceniać z perspektywy wygodnego fotela i obecnych czasów. Niestety ale samotne, biedne i ładne kobiety bez opieki na przełomie XIX i XX wieku łatwo padały ofiarami różnych oblechów i , którzy wykorzystywali swoją pozycję. Aliona po prostu miała strasznego pecha. Trafiła na szuję Kolevanova, potem tego adwokada który żerując na jej desperacji i chęci wyciągnięcia ojca z więzienia szantażem ją zmusił. Fakt, Aliona jest trochę zbyt naiwna, ale rodzice trzymali ją pod kloszem, to nie zna życia i łatwo wpada w sidła różnych typków, ale to wcale nie znaczy, że jest jakąś kobietą upadłą i niemoralną. Na pewno więcej w niej moralności i godności niż w podłej Maryśce, która zrujnowała życie kochającej się pary, bezwstydnie narzucała się narzeczonemu innej praktycznie go molestując , oskarżyła niewinnego faceta o gwałt i wrobiła w kosmarne małlżeństwo bez miłości. ,nie mówiąc o innych złych czynach, które popełnila. bo lista jest długa.

  18.03.2021 22:09
 • Marlena (gość)

  Hanka jesteś kolejną naiwną. Niby do czego Karasikowi potrzebna była Aliona. Do generowania kosztów? Do rozmowy? Dobrze jej powiedział Stiopa że jest jak rzecz która każdy może kupić

  18.03.2021 15:46
 • Hanka (gość)

  Marlena litości sprowadzasz naturę ludzką do prymitywnych zachowań. Dlaczego piszesz takie rzeczy wymyślasz sceny których nie było. To że Alona mieszkała z Karasikiem nie znaczy że do czegoś między nimi doszło.

  18.03.2021 11:04
 • Ania (gość)

  serialomanka masz rację we wszystkim

  18.03.2021 09:01
 • serialomanka (gość)

  Aliony nie postrzegam jako niemoralnej puszczalskiej, tylko bardziej jako ofiarę okoliczności, zgodziła się zostać utrzymanką Kolevanova nie z powodu zamiłowania do wygodnego życia ale wskutek rozpaczy po utracie Stiepana, intryg Kolevanova, miłości do rodziców itp. Niestety została całkiem sama, myślała, że Stiepan nie żyje, na rodziców nie mogła liczyć bo dla jej chciwej mamuśki liczyły się tylko pieniądze a ojciec pił. Potem po śmierci matki i uwięzieniu ojca chciała za wszelką cenę wyciągnąć ojca z więzienia, trafiła na oszustów, straciła majątek i chociaż podjęła się uczciwej pracy, to oszustwa, szantaż i chęć ratowania ojca popchnęły ją w ramiona tego obleśnego adwokata. To nie jest tak, że ona się puszcza, bo lubi albo chce sobie wygodnie żyć, tylko po prostu za bardzo nie ma wyjścia. Gdyby była materialistką , to by nie uciekła z biednym jak mysz kościelna Stiepanem ale od razu wybrała Kolevanowa.

  17.03.2021 19:38
 • serialomanka (gość)

  Maryśka to wcielenie zła, Aliona zaś jest zbyt szlachetna, zbyt dobra i zbyt naiwna. Po tym co przeszła, zrozumiałabym gdyby chciała zemścić się na Maryśce i wszystkich innych, którzy ją skrzywdzili, oszukali albo wykorzystali i to byłaby ciekawa przemiana tej postaci, ale raczej nie pójdą w tą stronę. Lubię Alionę i kibicuję ję, ale trochę za bardzo robią z niej cierpiętnicę, fajnie by było, gdyby scenarzyści wyposażyli ją w większy pazur.

  17.03.2021 18:44
 • Celina (gość)

  Maryśka to wstrętna kobieta morderczyni. Nie ma żadnych dobrych cech zabiła mamę Alony nie odwiedza ojca który dla niej zdobył się na morderstwo Iwana. To podła intrygantka. Potrafi każdego udobruchać wykorzystując na swój cel. Jest zła niewiarygodnie zła.

  17.03.2021 18:36
 • Żaneta (gość)

  Tiamat dobrze że mnie uświadomiłaś. Nie wiedziałam że to nie jest amerykański serial. Jeżeli ci się nie podoba scenariusz i jak to napisałaś rozmodlenie nie musisz oglądać.

  17.03.2021 18:10
 • Marlena (gość)

  Przykro mi ale student raczej nie ma szans bo Aliona preferuje szlachciców ewentualnie bogatych kupców ;)

  17.03.2021 18:04
 • Żaneta (gość)

  Marlena masz rację na pewno też coś będzie z adwokatem bo przecież Alona jest przedstawiona jako osoba nie moralna. Masz rację a może Alona będzie jeszcze z Studentem a może Bułygą. Oprócz herbatki i dobranocki robiła na drutach z Kolewanowem i Karasikiem.

  17.03.2021 18:03
 • Tiamat (gość)

  Żanetko, to nie jest serial amerykański gdzie na okrągło pie...przą się przed kamerą.. bo tylko tym mogą w swoich gniotach zaimponować kiepskiej publice. Rosjanie , Turcy raczej każą się widzowi domyśleć, co dzieje się za drzwiami sypialni , i nie pokazują scen intymnych. Mają często co innego do przekazania. Ludzie dorośli domyślą się, że dziewczyna ładna, młoda , ale będąca w potrzebie może przystać na warunki dawane jej przez podstarzałych , bogatych adoratorów, i na ogół są to bardzo wygórowane i niemoralne wymagania. Albo się na nie zgodzi , albo pójdzie spać pod mostem.

  17.03.2021 17:42
 • Tiamat (gość)

  Jaka ta Alona jest głupia!!! Takie, jakieś popychadło drętwe. Dwa domy oddała tej oszustce, wszystko wyprzedała i nie pokapowała się z kim ma do czynienia.Ojciec bez potrzeby wziął na siebie winę za śmierć żony. Teraz córeczka wystawiła ich pod most, Co do Oxanki, to kocha Fiodora, i dla jej męża, nie powinno to być niespodzianką. Sam się dopraszał ślubu z nią., a jej rodzice też nalegali. Żal mi jej, bo do tego, trafiła na damskiego boksera. Sądzę, że ta cała makabryczna Mańka szczerząca się w uśmiechu, złośliwy natręt, zabiła nie tylko matkę Alony ale i tamtego faceta, co przywiózł jej wieści od szantażystki, matki Alony. Ojciec wziął winę na siebie., Co do Olgi...od początku podejrzewałam, że kocha Fiodora, a Nikołaja tylko lubi. Po czym poznałam? Wskoczyła za Fiodorem do wody w obawie, żeby nie utonął. Tylko zakochana dziewczyna może wskoczyć do wody za chłopakiem. Nikołka, to chłopak wrażliwy, uczuciowy, delikatny...mam nadzieję, że ...ale trudno przewidzieć. Ale już do szału doprowadzają mnie dłużyzny z tymi "bandytami" Ależ oni przynudzają! Na okrągło gadają to samo!! Scenariusz zawodzi tu na całej linii, zresztą, nie tylko w tym miejscu. Stanowczo jest wszystko za bardzo rozwleczone i przez to irytująco nudne. Ta mała kopa z krzywą gębą jest coraz bardziej wkurzająca, a ten łysy z białymi oczami wręcz straszy.Dziwne, że podstarzały Koźma prosił o rękę tę młódkę. Najpierw się zgodziła, potem wycofała się... Tak się nie pisze scenariuszy! Stiopa jest mdły, nudny i nieatrakcyjny. Pasuje do tej całej Alony. Fajny jest ataman, ale niech nie przesadza z tymi pogróżkami pod adresem córki. Miłość ma swoje prawa. Ogólnie serial jest okropnie rozmodlony... jak widać nie tylko w Polsce opętanie na tle mitologii przybrało takie wielkie wymiary.Policja, jak wszędzie bardzo"rozgarnięta". Jednakże w całej Telewizji nie ma nic innego do obejrzenia.. Tragedia. To powtarzane na okrągło amerykańskie gnioty , a także rozgadane i zagmatwane francuskie, angielskie nudy z brzydkimi aktorami, w filmach starających się dorównać znanym książkom, nie do strawienia lodowate, piegowate i blade norweskie lub jeszcze gorsze niemieckie...oraz dzieła tego typu co "magia nagości" wyspa miłości, paradise hotel, warsaw shore... itp...czego normalny człowiek nie powinien oglądać, żeby być zdrowym,. różnego typu kryminały angielskie...NUDA!! ufff. WYSTARCZY! Pozytywna postać w Kozackiej Miłości to czarodziej...gadają na niego, ale gdy potrzeba przyciśnie to do niego lecą ... Dziwny, ludzki świat.

  17.03.2021 17:28
 • Marlena (gość)

  Proszę cię Żaneta ile ty masz lat? Może według ciebie Aliona z Kolewanowem i Karasikiem tylko herbatkę piła i oglądała dobranocki hahah z adwokatem też pewnie będzie coś się działo.

  17.03.2021 17:22
 • Milagros (gość)

  Maryśka jest wstrętna paskudna niszczy wszystkim życie. Ona nie kocha Stiepana po prostu chciała go mieć to chora zazdrość nic więcej.

  17.03.2021 17:18
 • Żaneta (gość)

  Z kim Alona romansuje?Ja oglądam serial i nie widzę żadnego puszczania jak to ujęłaś Marlena.

  17.03.2021 17:13
 • Julita (gość)

  Masz rację Babkina

  17.03.2021 17:11
NowszeStarsze

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×