"Kozacka miłość" odcinek 77. Aliona mdleje na weselu! Marysia i Stiepan wdają się w ostrą kłótnię! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 77. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Aliona mdleje na weselu! Marysia i Stiepan wdają się w ostrą kłótnię! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 77. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 77 - we wtorek, 23 marca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 77. odcinku "Kozackiej miłości" podczas wesela dochodzi do wielu skandali. Aliona, wykończona upokorzeniami, prawie mdleje. Nikoła pomaga jej opuścić stanicę.

Marysia i Stiepan wdają się w ostrą kłótnię. Mężczyzna razem z Onufrienką idzie do miasta. Fiodor zaczepia kogo tylko może i szuka okazji do bójki. W Konstantynowie Anfisa grozi Katerinie i przekazuje ją w ręce Łukerii.

Aliona zamierza pojawić się na weselu Marysi i Stiepana! Oksana obawia się, że Konstantyn dowie się, że spotyka się z Fiodorem!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Milagros (gość)

  Bardzo lubię Atamana i Wierę.Ich gesty cała gra aktorska jest świetna.W prawdziwym życiu są małżeństwem więc na pewno dobrze im się grało i widać efekty.

  24.03.2021 10:46
 • Sonia (gość)

  Te opisy telemagazynu są bardzo nie trafione. Napisane jest że Alona była bardzo upokarzana na szczęście serial nie pokazywał tego opisanego na stronie telemagazynu okrucieństwa którego mieli dokonać. Nikołaj nie pojechał z Aloną tylko ją wyprowadził.Dobrze że jej pomógł bo ta Maryśka jest wstrętna mogła jeszcze zrobić krzywdę Alonie a ta Sofia jest tak bardzo zła na całe szczęście znalazł się w pobliżu Nikoła. I te opisy są nie adekwatne do przedstawianych wydarzeń.

  24.03.2021 10:40
 • xd (gość)

  jedynie ten nikołka ma jako tako serce a wgl fiodor nie potrzebnie chcę zabrać żone bratowi jak jest przecież tyle innych kobiet

  24.03.2021 09:31
 • atrogata (gość)

  Też uwazam, że Stiepan nie zasługuje na Alonę, za słabo o nią walczy. Na jego usprawiediwienie można dodać, że wczśniej myślał, że nie żyje a teraz jest pod wpływem eliksiru, którym faszeruje go Maryśka i dlatego wydaje mu się, że ją kocha, ale mimo wszystko straszna pierdoła z niego, powinien walczyć o miłość a Maryśkę pogonić za to co mu zrobiła. Ila walczy o Alonę i naprawdę ją kocha, mogłaby być z nim szczęśliwa.

  23.03.2021 16:36
 • Juliaa (gość)

  Mi też jest szkoda Katji. Kilka razy popełniła błąd i ciągle ma jakieś nieprzyjemne przygody trafia z deszczu pod rynnę. Ktoś może uważać że nie zasługuje na szczęście zważywszy na jej prowadzenie ale ona trafiła przez złych ludzi. Kolewanow ją zwolnił za co za to że spotykała się z Koźmą niczego złego nie zrobiła. Do jej nieszczęścia przyczynił się Gładysz okropny facet . W gruncie rzeczy Katja jest bardzo pokrzywdzona i zasługuje na szczęście.

  23.03.2021 11:50
 • Weronika (gość)

  Alona bardzo kocha Stiepana nawet przyjechała na jego wesele nawet na to się zdobyła. Moim zdaniem nie powinna przyjmować zaproszenia ale w filmie nic nie dzieje się bez przyczyny podobnie jak w życiu.

  23.03.2021 11:42
 • jadwiga (gość)

  Alona powinna wypiąc się na Stiepana ,niby kocha Alone a nie odchodzi od Marysy tylko z nią sypia i pyta kiedy urodzi mu dzieci.Marysa i Stiepan są siebie warci.Alona jest bardzo szlachetna i naiwna,odrzuca Ilię. głupi film jak to u ruskich.

  23.03.2021 11:28
 • Sonia (gość)

  Olga w 76 odcinku miała bardzo ładną sukienkę.

  22.03.2021 23:18
 • Iza (gość)

  Bardzo ciekawy serial

  22.03.2021 23:13
 • Milagros (gość)

  Mam nadzieję że Stiepan wygarnie Maryśce. Biedna Alona. A Oksana moim zdaniem jest okropna zdradzając męża. Fiodor taki zakochany w Oldze a spotyka się z Oksaną. Tak się nie robi. Konstantyn nie jest święty ale żonę kocha.

  22.03.2021 23:02
 • Jasia (gość)

  Nie usprawiedliwiam Fiodora i jego zachowania ale jednak trochę go szkoda. Widać że nie wie co ze sobą zrobić odkąd wrócił. Jego rodzeństwo ma swoje sprawy małżeńskie ojciec siedzi w więzieniu Fiodor został sam. Do tego znany jest jego stosunek do Olgi która jest żoną jego brata.

  22.03.2021 21:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×