"Kozacka miłość" odcinek 81. Nikoła myśli, że zabił własnego brata! Sofia Gruszyna wspiera Marysię w walce o Stiepana! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 81. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Nikoła myśli, że zabił własnego brata! Sofia Gruszyna wspiera Marysię w walce o Stiepana! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 81. odcinku "Kozackiej miłości".

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 81 - w poniedziałek, 29 marca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 81. odcinku "Kozackiej miłości" Nikoła myśli, że podczas bójki zabił własnego brata. Dlatego zgłasza się na policję. Wychodzi jednak na jaw, że Fiodor nie zginął, ale ma poważny uraz głowy i braki w pamięci.

Nikoła opuszcza więc areszt i zabiera rannego do siebie. Olga nie kryje strachu. Bardzo boi się Fiodora. Oksana tymczasem zaczyna go szukać. By zapomnieć o problemach, Konstantyn sięga po alkohol. Sofia Gruszyna wspiera Marysię w walce o Stiepana.

Marysia informuje Stiepana, że jest w ciąży! Mężczyzna musi zostawić AlionęZobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Telewidzka (gość)

    Szkoda, że mężczyźni w tym serialu nie traktują kobiet z należnym im szacunkiem np. Aliona każdy napotkany przez nią facet chce ją wykorzystać

    30.03.2021 11:25
  • Mąż swojej żony (gość)

    Trzeba przyznać że kobiety w serialu i w rosyjskiej kulturze bardzo ładnie odnoszą się do swoich mężczyzn "Stiopuszka", "Nikołuszka", "Fiedieńka" nie to co u nas w Polsce.

    29.03.2021 00:22
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Jakby Olga nie myślała, że ja nie żyje a ponadto sama by się nie obawiała swojej śmierci to nigdy by nie wyszła za mąż za kogoś innego bo nie ma drugiego takiego jak Fiodor Psotnik

    28.03.2021 18:28
  • Nikołaj Psotnik (gość)

    Fiodorze no jestem sprytniejszy a ty jak głupi poszłeś sie bić jako pijany i jeszcze chcesz zabrać mi Olgę , wstydź się! znajdź sobie inną kobietę a tą zostaw spokoju , ona woli być że mną to musisz się z tym pogodzić

    28.03.2021 18:05
  • Grom Koń Nikoły (gość)

    Nikoła nie może być mordercą swojego brata on jest taki wspaniały i dobry dbał o mnie od źrebięcia

    28.03.2021 17:08
  • Poplecznik Stiopy (gość)

    Naszła mnie taka refleksja, że dla Stiepana pozostanie z Maryśką może mieć tragiczne konsekwencje. W tym momencie daży go ona niezdrową fascynacją ale co by mogło się zdarzyć gdy z czasem Stiopuszka by jej się znudził a w Stanicy pojawił by się inny atrakcyjny szlachcic. Znając jej metody gotowa by była odtruć niepotrzebnego już męża by zostać wdową albo w łagodniejszej formie sprawić, że przypisane zostało by mu przestępstwo w wyniku czego zmienił by miejsce zamieszkania ze Stanicy na przytulną kolonie karną na Syberii.

    28.03.2021 01:36
  • Kozak (gość)

    Bo na świecie generalnie przeważa podłość i zło. Pozdrawiam serdecznie :)

    26.03.2021 23:50
  • Iii (gość)

    Dlaczego pokazują takie podłości

    26.03.2021 21:38
  • Dona (gość)

    Kiedy Łukeria zostanie ukarana? Kiedy Stiepan zostawi tą diablicę? Dlaczego bandyta typu karczmarz przysięga na krzyż? Kiedy Katja odnajdzie spokój? Kiedy Alona zacznie myśleć i coś robić by sobie pomóc? Kiedy Prystaw zostanie ukarany?

    26.03.2021 20:56
  • Ilona (gość)

    Maryśka nie jest w ciąży. Kłamie by zatrzymać Stiepana a on powinien wyjechać ja nie mogę patrzeć na podłość Sofi i Maryśki.

    26.03.2021 20:49
  • Fiodor Psotnik (gość)

    Chciałem uprzedzić pytania. Żyje a mój zdradziecki brat PODSTĘPEM pokonał mnie w bitce. Nadmienię też, że byłem po spożyciu alkoholu dlatego mój czas reakcji był wydłużony w przeciwnym wypadku mój cherlawy braciszek nie miał by ze mną żadnych szans!

    26.03.2021 19:51
  • Wiki (gość)

    Marysia naprawdę jest w ciąży?

    26.03.2021 19:35