"Kozacka miłość" odcinek 82. Aliona chce zostać nauczycielką muzyki syna adwokata Kuczniewa. Adwokat składa jej niemoralną propozycję! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 82. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu pt. "Kozacka miłość". Aliona chce zostać nauczycielką muzyki syna adwokata Kuczniewa. Adwokat składa jej niemoralną propozycję! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 82. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 82 - we wtorek, 30 marca, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 82. odcinku "Kozackiej miłości" Anfisa nakłania Alionę, by została nauczycielką muzyki syna adwokata Kuczniewa. Tak mogłaby zarobić i pozbyć się długów.

Kiedy jednak dziewczyna przychodzi do domu prawnika, ten składa jej niemoralną propozycję. Wówczas w pośpiechu opuszcza jego posiadłość. Do stanicy przyjeżdża Bogdan. Chcąc pomóc Marysi, wdaje się w kłótnię ze Stiepanem.

Nikoła myśli, że zabił własnego brata! Sofia Gruszyna wspiera Marysię w walce o Stiepana!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jj (gość)

  Za dużo zła w tym serialu

  31.03.2021 12:00
 • ah (gość)

  bo może chciała mieć go na oku?

  31.03.2021 07:03
 • Stanicki Wagabunda (gość)

  Zauważyliście jak Olga pobiegła od razu szukać Fiodora? Najpierw niby zmartwiła się, że Nikoła jest ranny ale potem zapomniała i wybiegła na rynek. Podejrzane to zachowanie trochę.

  30.03.2021 17:54
 • hm (gość)

  dobrze że Nikołka tak uderzył Fiodora że pamięć starcił bo może zostawi wreszcie Olgę w spokoju

  30.03.2021 15:15
 • dziecko (gość)

  Pierwszy

  30.03.2021 14:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×