"Kozacka miłość" odcinek 85. Aliona nie przyjmuje wsparcia Stiepana! Bogdan planuje zabić Gruszyna! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 85. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Aliona nie przyjmuje wsparcia Stiepana! Bogdan planuje zabić Gruszyna! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 85. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 85 - w piątek, 2 kwietnia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 85. odcinku "Kozackiej miłości" Aliona nie przyjmuje wsparcia Stiepana. Bogdan opacznie rozumie Marysię. W związku z tym planuje zabić Gruszyna. Lubasza obawia się, że życie Bogdana jest zagrożone, dokładnie tak, jak przepowiedział to Serafim.

Mucha przesłuchuje Marysię, ale ta wszystkiego się wypiera. Jej oskarżenia skutkują zamknięciem Bogdana w areszcie. Tam kobieta go odwiedza i zmusza do targnięcia się na swoje życie. Anfisa oferuje Alonę Kuczniewowi. Ilja Rogożyn chce bronić dobrego imienia dziewczyny, jednak zastaje ją i adwokata w dwuznacznych okolicznościach.

Katia zapobiega uprowadzeniu Aliony! Marysia jest podejrzana o morderstwo!Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Kozak ze Stanicy (gość)

  Sceptyk tak dla ściśliwości to Aliona nie odrzuca tylko Stiepana bo Ili też odmówiła mimo jego dobrych intencji

  06.04.2021 15:08
 • Tow Gorców (gość)

  Czego się tak napinacie tak jest w scenariuszu i tak grają aktorzy i tyle w temacie

  03.04.2021 13:15
 • xdx (gość)

  ale że maryśka miała tak blisko do ojca i nie poszła? XDDDDD

  03.04.2021 06:29
 • sceptyk (gość)

  Bogdan się nie zabił sam, ze sceny wynikało, że to ta diablica Maryśka go pchnęła. Co za babsko, oby Stiepan kopnął ją w dupę. A ona niech skończy w wariatkowie albo na katordze. Po co ta Alona tak się łajdaczy z tym adwokaciną? To jedyna papuga w mieście czy co? Czemu bohaterowie tego serialu są tacy debilini? Stiepan kocha Alonę ale nie odejdzie do niej od Maryśki, choć żonę ma dupie, Alona kocha Stiepana ale sypia z kim popadnie a jego jednego odrzuca, Maryśka jest chorą psychicznie i załosną socjopatką ale chodzi na wolności i wszystko jej uchodzi pładzem, policja to jakieś nieporozumienie..

  02.04.2021 19:49
 • The Best fan (gość)

  Ale w tym serialu to robią z policji głąbów. Zamkli Bogdana jako winnego. Który nie znał a nawet nie widział Warwary.Bez żadnych postaw. Ale kto śledzi serial od drugiej strony, czyli od kulisów to dobrze wie że kazali się Bogdanowi zabić bo go wywalili z serialu za swoje "wyczyny". Tak to normalnie by dalej grał.

  01.04.2021 20:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×