"Kozacka miłość" odcinek 87. Luba dopuszcza się przemocy na Marysi! Poroni? [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 87. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Luba dopuszcza się przemocy na Marysi! Poroni? Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 87. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 87 - w środę, 7 kwietnia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 87. odcinku "Kozackiej miłości" Luba dopuszcza się przemocy na Marysi. Ta mówi o wszystkim Stiepanowi. Twierdzi także, że może poronić.

By poniżyć Alionę i zyskać względy Kolewanowa, adwokat umawia spotkanie. Na polecenie Nikoły Fiodor jedzie do stanicy. Ataman, chcąc ocalić honor rodziny, proponuje Konstantinowi wstąpienie do wojska. Oksana postanawia iść do klasztoru.

Kuczniew poniża Alionę! Ma ją za nic! Fiodor próbuje zniewolić Olgę! Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Barnaba (gość)

    Co za naiwny serial. Zabiera tylko czas. "niewolnica Izaura". Ale ludzie to oglądali 30 lat temu. Widocznie na Ukrainie czas stoi w miejscu. Trzeba przyznać, że film wciąga, sytuacja zmienia się tam nieoczekiwanie. Zastanawiam się jaki pomysł ma scenarzysta na 270 odcinków. 🤗

    08.04.2021 09:46
  • Prawdziwy Polak (gość)

    Kolejny mądry inaczej. Inteligentny człowiek potrafi wyciągnąć życiowe wnioski nawet z instrukcji obsługi pralko-suszarki

    07.04.2021 18:14
  • Adamo (gość)

    Nie oglądam już tą szmirę,żadnych wniosków nie można wyciągnąć z tego nadziewa

    07.04.2021 17:12
  • Super film (gość)

    Super się ogląda jak się komuś nie podoba to niech nie ogląda zbędne komentarze

    07.04.2021 14:33
  • Prawdziwy Polak (gość)

    Użytkownik Szok a możesz powiedzieć jaki serial według ciebie uczy i kształci. Bo ja takich nie znam. Owszem zapewne są seriale lepsze i ambitniejsze ale specjalnego waloru edukacyjnego w nich nie widać. Chyba że się uczysz medycyny z seriali o lekarzach albo prawa z seriali o prawnikach to współczuję intelektu. A poza tym przecież są filmy przyrodnicze z Czubówną które edukują możesz oglądać może coś zrozumiesz.

    07.04.2021 12:39
  • Mmmmikesz (gość)

    Łatwy do oglądania

    07.04.2021 12:22
  • Ola (gość)

    Alona już pokazała puszcza się z każdym

    07.04.2021 11:09
  • Ola (gość)

    Alona już pokazała puszcza się z każdym

    07.04.2021 11:09
  • Ola (gość)

    Alona już pokazała puszcza się z każdym

    07.04.2021 11:09
  • Ola (gość)

    Alona już pokazała puszcza się z każdym

    07.04.2021 11:09
  • Szok (gość)

    Co za durny serial czy Pan kur...i może w końcu zapodac jakiś serial który kształci i uczy czegoś czy tylko głupie seriale ktore mącą w glowach

    07.04.2021 10:06
  • Ola (gość)

    Trochę jak z bajki za dużo upokarzają Alonę a za dużo manipuluje Stefanem Maryśka.to tak jak Osa pisze te chłopy jak dzieci a policjanci jak dzieci w przedszkolu.

    07.04.2021 07:44
  • Osa (gość)

    Czy wreszcie te baby z serialu zrobią coś normalnego?Maryśka to herszt mafii ,Alona wystraszona wiecznie przeprasza że żyje ,Lubasza rzuca się na prawo i lewo. No cyrk na kółkach. Olga nie wie kogo kocha i też głupieje. Ludzie to dom wariatów. A te chłopy najlepiej wysłać na wojnę. I KONIEC tego cyrku!!!

    06.04.2021 22:54
  • Wiki (gość)

    Dzięki 🥰😍🤩🤗

    06.04.2021 20:37
  • Stanicki Wagabunda (gość)

    Lubasza znana stanicka płotkarka i gospodyni Bogdana 😂

    06.04.2021 20:14
  • Wiki (gość)

    A kto to luba?