"Kozacka miłość" odcinek 88. Rogożyn atakuje Kuczniewa za poniżenie Aliony! Oksana spotyka Fiodora! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Czas na 88. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Rogożyn atakuje Kuczniewa za poniżenie Aliony! Oksana spotyka Fiodora! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 88. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 88 - w czwartek, 8 kwietnia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 88. odcinku "Kozackiej miłości" wściekły na to, jak adwokat poniżył Alonę, Ilja Rogożyn atakuje Kuczniewa. Ten w odpowiedzi proponuje pojedynek.

Ilja na sekundanta wybiera Nikołę. Prosi go też, by nie mówił o niczym Oldze. Anfisa nakłania Gładysza do usunięcia z posterunku Stiepana. Gruszyn z kolei stara się wymóc na przełożonym wszczęcie śledztwa dotyczącego działalności kobiety. W trakcie podróży do klasztoru Oksana spotyka Fiodora.

Luba dopuszcza się przemocy na Marysi! Poroni?Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Piotr (gość)

    To co jest w filmie to jest Wielki pić na wodę jaki tam dobrobyt

    08.04.2021 22:07
  • Fanka Fiodora (gość)

    Matka Stiepana to jest też okropna kobieta. widziała, że Fiodor wrócił, że jest chory i nieporadny jak dziecko to nie dość że nie udzieliła mu pomocy to nawet nie odprowadziła go do domu ojca przez co błąkał się samotnie po lesie. Całe szczęście że spotkał Oksankę.

    08.04.2021 19:59

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×