"Kozacka miłość" odcinek 89. Olga i Aliona donoszą na policję o pojedynku! Oksana i Fiodor spędzają razem noc! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Przed nami 89. odcinek rosyjsko-ukraińskiego serialu "Kozacka miłość". Olga i Aliona donoszą na policję o pojedynku! Oksana i Fiodor spędzają razem noc! Sprawdźcie, co jeszcze wydarzy się w 89. odcinku "Kozackiej miłości"!

Multimedia

"Kozacka miłość" odcinek 89 - w piątek, 9 kwietnia, o godzinie 18:45 na antenie TVP 2

W 89. odcinku "Kozackiej miłości" Ilja Rogożyn i Kuczniew stawiają się poza miastem w wyznaczonym miejscu pojedynku. Ich plan zostaje jednak udaremniony. Olga i Aliona zawiadamiają o wszystkim policję.

Stiepan nakłania Waśkę, by został świadkiem. Pragnie udowodnić, że Anfisa dopuszczała się przemocy wobec swoich pracownic. Oksana i Fiodor spędzają wspólnie noc w leśnym szałasie. Tam znajduje ich Marysia. Oznajmia, że nie mogą wrócić do stanicy, gdzie trwają właśnie przygotowania do pogrzebu Bogdana.

Rogożyn atakuje Kuczniewa za poniżenie Aliony! Oksana spotyka Fiodora! Zobacz więcej

"KOZACKA MIŁOŚĆ" - O CZYM JEST SERIAL?

Ukraina, przełom XIX i XX w. Piękna młoda Kozaczka Marysia jest ukochaną córeczką swego ojca, który natychmiast spełnia każdą jej zachciankę. Pewnego dnia los łączy ją z młodym szlachcicem, Stiepanem Gruszinem, który przybywa do wioski ze swoją ukochaną, Alioną. Ratuje ją przed zaaranżowanym przez rodzinę ślubem z kupcem Piotrem Kolewanowem, którego Aliona nie kocha.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Yorrick (gość)

  ,,Ukraina, przełom XIX i XX " Jaka Ukraina??? Akcja rozgrywa się w okolicach rzeki Kubań na wschód od Morza Azowskiego.

  10.04.2021 17:55
 • Alona (gość)

  Jak niskich lotów jest portal plotkarski, co mnie może obchodzić jakiś Martyniuk! Kolejny celebryta???

  09.04.2021 18:37
 • stokrotka (gość)

  Bzdety, bzdety, bzdety !!!!! Jedni nie mają co jeść inni od nadmiaru forsy glupieja -- po co o tych glupcach karmić ludzi ????? Dziennikarze jak z koziej dupy trąby !!!!!! Wstyd !!!!!!

  09.04.2021 11:25
 • tulipaek (gość)

  Wyczyny młodego Martyniuk a nikogo nie interesują, po co te tanie niepotrzebne nikomu sensację !!!! Nie ma ciekawszych tematów ?!?!?!

  09.04.2021 11:22
 • henry (gość)

  Co dalej będzie z Rudym.Czy spotka go jakaś zasłużona kara?

  08.04.2021 23:58
 • Maria (gość)

  Chcialabym zapytac dlaczego uporczywie pokazujecie wyczyny martyniuka juniora komu ma to sluzuc czy nie ma ciekawszych postaci rodzicom tez pewnie nie przynosi to radosci a moze film biograficzny ludzie litosci!!!!!!

  08.04.2021 23:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×