Kożuchowska i Świderski byli juz parą! Pamiętacie ich w "Tylko miłość"? [GALERIA]

15 lutego odbędzie się premiera nowego serialu "Druga szansa" z Małgorzatą Kożuchowską i Bartłomiejem Świderskim. Kilka lat temu ci aktorzy grali parę w "Tylko miłość".

Multimedia

W 2007 roku Polsat zaprezentował serial "Tylko miłość", w którym główne role grali Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Świderski. Produkcja opowiadała historię wziętego architekta Rafała (w tej roli Bartłomiej Świderski), który po tragicznej śmierci żony samotnie wychowuje 8-letnią córkę Lusię (Maria Łyszkowska). W życiu mężczyzny pojawiają się dwie kobiety, które walczą o jego względy: przebojowa i energiczna gwiazda pop Sylwia (Urszula Grabowska) oraz ciepła i delikatna nauczycielka języka angielskiego Maja (Młgorzata Kożuchowska).

To właśnie miłosne rozterki trójki bohaterów były głównym wątkiem serialu. Oczywiście prawdziwą miłością Rafała okazała się Maja.

"Tylko miłość" doczekała się dwóch sezonów (68 odcinków), które Polsat pokazywał w latach 2007-2009. Zamiast trzeciego sezonu powstał jeden podsumowujący odcinek, w którym zostały rozwiązane wszystkie wątki.

W "Tylko miłość" wystąpili także Maria Pakulnis, Marian Dziędziel, Edyta Herbuś, Małgorzata Socha i Jerzy Bończak.

15 lutego 2016 roku TVN zaprezentuje nową produkcję "Druga szansa", w którym zobaczymy Rafała i Maję z "Tylko miłość". Małgorzata Kożuchowska tym razem zagra przebojową agentkę gwiazd, a Bartłomiej Świderski transplantologa. Czy w tym serialu także połączy ich miłość?

CZYTAJ TAKŻE:

"DRUGA SZANSA". MONIKA BĘDZIE MIAŁA ROMANS Z TRANSPLANTOLOGIEM? [WIDEO]
"DRUGA SZANSA" ODCINEK 1. SPEKTAKULARNY UPADEK NA SAMO DNO WART 1000 LAJKÓW [RECENZJA]

Komentarze

Skomentuj
  • fanka ;) (gość)

    Mało tego: doktor Marcin w "Drugiej Szansie" ( Bartosz Świderski) ma tak samo na nazwisko jak Maja z "Tylko Miłość" ( Małgorzata Kożuchowska). :) dr Marcin Kryński - Maja Kryńska :D

    28.02.2016 17:55
  • Tylko miłość telenowela z polsatu (gość)

    Tylko miłość telenowela z polsatu o miłości

    13.02.2016 22:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×