Kożuchowska kupiła biżuterię za 2 tysiące!

A co, tam. Taki drobny wydatek, a przy okazji wsparcie przyjaciela…

Multimedia

Czy wydanie 2 tysięcy złotych w jednej chwili na błyskotki to sporo czy nie, niech odpowie sobie każdy z nas. W końcu jedni na tę kwotę pracują czasem cały miesiąc inni (ku swojej uciesze) znacznie krócej.

Ale Małgorzata Kożuchowska to wielka gwiazda, która może sobie pozwalać na takie wydatki bez jednego ale. I tak ostatnio zafundowała sobie odrobinę przyjemności w butiku Dawida Wolińskiego, swojego dobrego doradcy w sprawach mody i przyjaciela.

Woliński ma w centrum Warszawy przybytek z klejnotami. To tam wkroczyła ostatnio podekscytowana gwiazda “M jak miłość". Oglądała, zastanawiała się i w końcu ze sklepu wyszła z czterema torebeczkami, w których znalazła się ekskluzywna biżuteria.(se)

Jak napisał tabloid, klejnoty Wolińskiego kosztowały Małgosię całe 2 tysiące złotych.

Czytaj także: ''Utrzyma'' męża Małgorzata Kożuchowska wyremontowała klatkę za swoje! Kożuchowska zagra w nowym serialu!

Komentarze

Skomentuj
 • Mira (gość)

  A co to niby za droba biżuteria za 2000 zł. Przecież to naprawdę niewiele. Po co podniecać się drobiazgami, skoro przeciętna bransoletka kosztuje ponad trzy tys. zl. No i co z tego, że inni za te pieniądze żyją cały miesiąc. Ładna kobieta powinna mieć ładną biżuterię.

  07.08.2010 11:18
 • Gość (gość)

  noo i co was (dziennikarzy) podnieca? 2 tys na taką osobę jaką jest M. Kożuchowska to nie jest dużo. a kasą nie szasta na lewo i prawo.. wrrr... prawie jak fakt.. szukają na siłę czegoś zeby tylko ludzie ich czytali... żenada

  06.08.2010 19:14
 • ... (gość)

  Jak bym miała sporo na koncie i taka suma byla by dla mnie obojętna to bym pewnie wydawała bezmyślnie. Nie wiem z czego tu robić taką trochę szopke .

  04.08.2010 19:51
 • mania (gość)

  skoro za pracę dostaje pieniądze,a nie kradnie,to w czym problem?

  04.08.2010 17:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×